2733
2739

دعامون کنید از شر این ادمای بد خلاص شیم مامان بیچارم‌دیگ جونی براش نموند دعا کنید تا اخر این ماه مشکلم حل شه منم واسه شما دعا میکنم حاجت روا شید به حق پدر همه یتیم ها

دعاکن خدامنوببخشه وحاجتموبده

هرکی دعاکرد لایکم‌کنه تابه نیتش توحید بخونم

۱۴تاتوحید به نیت حاجت رواییت میخونم اسی

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دعاکن خدامنوببخشه وحاجتموبده هرکی دعاکرد لایکم‌کنه تابه نیتش توحید بخونم ۱۴تاتوحید به نیت حاجت روا ...

حتما عزیزم واست صد تا صلوات میفرستم چون همیشه باعث میشی یکم امیدوار شم🩵

ان شاء الله از این به بعد همش شادی و اشک شوق باشه تو هر لحظه زندگیتون 

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2738
انشالله خدا ببخشه گناهی حقی اگر بر گردنت هست و بهترین رو برات رقم بزنه

فداتشم عزیزقلبم

انشاءالله به حق بزرگی خدا هرمشکلی که توزندگیت داری حل شه

همیشه حال روحیو جسمیت خوب باشه

همیشه لبت خندون باشه

حتما عزیزم واست صد تا صلوات میفرستم چون همیشه باعث میشی یکم امیدوار شم🩵

الهی فداتشم عشق من:)

مرسی ازمحبتت^^❤