2737
2739

چرا کسی پاسخگو نیست ، تا کی این وضعیت مسخره ارور دادن قراره ادامه داشته باشه ؟؟؟؟ 

چرا درست نمیکنید ؟؟ 

ما یه دقیقه تو سایت هستیم صد دفعه سایت برامون ارور میده 

آخه چه وضعیته ، متاسفمممممممم 

تا زمانی که رسیدن امکان دارد؛ زندگی درد قشنگیست که جریان دارد ......🌱  به قول استاد عزیز دلم؛ پدر عزیزتر از جانم : صبر و تلاش اوج احترام به حکمت خداست ....  ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده..❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

@niniyar_1      

@niniyar_3      

@niniyar_2      

خواهشاً رسیدگی کنید به این وضعیت سایت و ارور هاش یه هفته هست هر شب همین داستان رو داریم 

تا زمانی که رسیدن امکان دارد؛ زندگی درد قشنگیست که جریان دارد ......🌱  به قول استاد عزیز دلم؛ پدر عزیزتر از جانم : صبر و تلاش اوج احترام به حکمت خداست ....  ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده..❤️
@niniyar_1       @niniyar_3       @niniyar_2  &n ...

سلام سایت در حال بروزرسانی هست بزودی مشکل رفع میشه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
سلام سایت در حال بروزرسانی هست بزودی مشکل رفع میشه

تو رو خدا زودتر رسیدگی بشه😂 

الان ده روزه که نی نی یار های عزیز میگن به زودی مشکل حل میشه ولی خبری نیست💔🙈

تو رو خدا زودتر رسیدگی بشه😂  الان ده روزه که نی نی یار های عزیز میگن به زودی مشکل حل میشه ولی ...

ما هم مثل شما منتظر هستیم 

به امید خدا بعد از تعطیلات مشکل حل بشه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2740

فکر کردم فقط برای من اینجور میشه 

مسئولین در تعطیلات نوروزی ب سر میبرن 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/منت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی گذرانی/پسشاکر هر لحظه و هرسال خودت باش.
من فک میکردم مشکل از گوشی کنه  اینقد عصبی میشدم گوشی بیچارموپرت میکردم😂

واسه همه است🙈