2733
2739
عنوان

پسرا بیاین تو رو خدا+شات پیام📸

682 بازدید | 32 پست

اگر یکی اینا رو بتون بگه،چه واکنشی نشون میدین؟

یکی ک دوستون داره ولی شما بهشون علاقه خاصی ندارین

پسرا،ناموساااا جواب بدین

https://s8.uupload.ir/files/screenshot_20240330_030506_telegram_ys96.jpg

https://s8.uupload.ir/files/screenshot_20240330_030617_telegram_1di8.jpg

⌝‌‏‌من پریشان تر از آنم که تو می‌پنداری ͝🥀❤️‍🩹️

لینک دومی رو اول باز کنین

ترتیب پیاما اینجوریع

اول لینک دومی

بعد لینک اولی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد تو منی 

اون تظاهر میکنه که دوسم داره ولی میدونم دلش...💔🙃

بهم گفت قصد ازدواج ندارم اصن خخخ هی بابا

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗
2728

پسر نیستم ولی تواین مورد پسر دختر نداره

اگه یکیو دوست نداشته باشی بمیره جلوتم مهم نیست برات

ومتاسفانه زوری نیست دوست داشتن

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚
چقد تو منی  اون تظاهر میکنه که دوسم داره ولی میدونم دلش...💔🙃 بهم گفت قصد ازدواج ندارم اصن خ ...

💔🙂

2738

مهم نیستی واسش خودتو بیشتر از معطل یکی دیگه نکن و خودتم بیشتر از این خورد نکن،یجا تمومش کن و خودتو دوست داشته باش.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

ناراحت نشیا

ولی منکه دخترم حالم بد شد از این حجم وابسته بودن

میدونی دوست نداره چرا اینکارو میکنی..قلبت میگه گوش نده 

به شخصه قلبم واسه یه آدمی بزنه که نخوادمنو از تو سینم میکنم ميندازمش دور

پیاماتو پاک کن 

داری ترحمش رو میخری نه علاقش رو 

لطفا برای موندنش و اینکه دوست داشته باشه التماسش نکن 

تو دوست داشتنی هستی فقط این آدم آدم تو نیست

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
بله💔🙂

الهی 🥲 عزیزدلم پسرا نمیخونن

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

همه پسرا با هم فرق دارن

اما توی ی چیز مثل همن 

پسرا از دختر اویزون و وابسته بدشون میاد هر چقدم جذاب باشن

به قول بانو ارتمیس 

زن ناز مرد نیاز زن شکاره مرد شکارچی 

اون باید بیفته دنبال شکار نه تو دنبال شکارچی

گفتمش دوستت دارم گفت محبت داریدای به گورِ پدر آنکه ادب یادش داد:)
2706