2733
2739

متوجه شدم مادرم سرطان بدخیم داره کل بدنش درگیر شده

تو همین دو روزی که دنیا رو سرم خراب شده شوهرم هییییچ کنارم نبود همش پی تفریحشه

اینقد تنهایی تو اتاق گریه کردم و فکر و خیال که داره میزنه به سرم حتی نیستش که یذره حرف بزنم باش برون ریزی کنم خالی شم 

یعنی تولدمم بوده امروز 

به اینم میگن انسان؟؟؟ خاک بر سر هَوَلِ تفریح

یعنی به همسرت گفتی جریانو!

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرد جماعت از چشمم افتاده... یکی قسم بخوره که شوهرش خوبه عمرا باور کنم... 

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
2728

تا جایی که میتونی کنارش باش و کمک کن خدایی نکرده بعد ها عذاب وجدان داغونت میکنه مثل منه همش کنارش بودن روزای آخر کم کاری کردم بچم بهونه میگرد نرفتم و فوت شد هنوز هنوز داغ شده رو دلم که نرفتم 

عزیزم🥺

خدا مادرتونو شفا بده 

ان شاءالله سلامتیشونو بدست بیارن 🥲

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2740
مادر منم سرطان داره هرچی در این مورد با شوهرم دردو دل کردم درد و دلای خودمو زد تو سرم

هیچ وفت درد و دل نکن منم خوردم چوب دلمو مادرم فوت شد و بعد از ۴۰ روز بهم گفت حقته مادرت فوتوشد تنها شدی 

از ته دل دعا میکنم برا مادر عزیزت 

دورت بگردم تا خدا نخواد برگی از درخت نمیفته بهت پیشنهاد میکنم همین الان تو نت سرچ کن زندگی پس از زندگی قسمت حسین صاحبی بزاز بشین همشو ببین دوقسمته دلت آروم میشه 

میفهممت و درکت میکنم اما از ته دل قبول کن مرگ و زندگی دست خداست برای مادرت دعا کن با اعتقاد قلبی ان شالله که شفا پیدامیکنه 💚

2706