2737
2734
عنوان

امشب تو مهمونی ….

231 بازدید | 11 پست

امشب بخاطر پاهام مورد تمسخر فامیلا قرار گرفتم ، پاهام درشته چربی نیست خوش فرم و سفته پغل رون دارم

رونم خیلی درشته 

شکم ندارم پهلو ندارم 

ژنتیک پدریم اینجوری .. اصلا هم امتیاز نیست همچین اندام 

ولی مسخرم میکردن همه یجورایی بهم گفتن لاغر کن خوب نیست اینجوری 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالت بالا تنه لاغر رون ها توپر تر؟

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
2728
خب ب منم میگن لاغری، چاق کن اهمیت نده بابا بیخیال

اخه یجوری نگام می کردن ، نگاهشون خوب نبود و میگفتن لاغری بیشتر بهت میاد خیلی ناراحت شدم همشون بهم کفتن

حالت بالا تنه لاغر رون ها توپر تر؟

لاغره لاغر نیست نرماله چربی ندارم بالاتمه سینه و پهنه 

ساعت شنی میگن این مدل 

ولی رونام خیلی چاقه 

با این ک امروزم رژیم بوذم اعصاب خودم خورد شد

2740
لاغره لاغر نیست نرماله چربی ندارم بالاتمه سینه و پهنه  ساعت شنی میگن این مدل  ولی رونام ...

مهم نباشه برات ساعت شنی هیکلی هست که خیلی تغیرش نمیشه بدی با باشگاه اینا اتفاقا قشنگم هست اصلا مهم نباشه برات

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
طرف معلم بود  نشسته داره هی تیمه میندازه پاهات فلانه  لاغر بشی خوب میشه

دلم میسوزه واسه اون بچه هایی که ادمایی با این حد عقل و شعور باید بهشون درس بدن،بهش میگفتی"بنطر من رون تپل بهتر از مغز تهی"بقیه هم دهنشونو میبستن