2733
2734
عنوان

شوهر خواهر شوهرم بهم یه حرفی زد

1583 بازدید | 9 پست

نمیدونم باید شوهرمو در جریان بزارم یانه 

نمیدونم میترسم دعوا پیش بیاد یا اینکه فکر بد بکنه یا محدودم بکنه یا بپیچه تو فامیل من خراب بشم نمیدونم خیلی سوال تو سرمه

چیکار کنم بنظرتون بیخیال بشم انگار نشنیدم چطوره یا اینکه به شوهرم بگم؟🥺

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

هنوز نتونستم درک کنم وقتی تاپیک میزنید و راهنمایی میخواین چرا درست و کامل توضیح نمیدید و باید ۱۰۰ صفحه بره جلو تا حرف بزنید؟!؟!؟

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
چی گفته توچی جواب دادی؟

من امروز لباسایی که قرار بود جلوی مهمون بپوشم چیزی روش ریخت و دنبال یه لباس که تا حالا ندیدن گشتم و یه لباس یکسره تا زیر زانو ولی چسبان پوشیدم دیدم از وقتی اومده یه جور خاصی تابلو بود تااینکه تو اشپزخونه بودم اومد یه حرفی زد و مت متاسفانه هبچی نگفتم هول کردم اوندم بیرون😔

2740

سلام عزیزم من تاپیکتو خوندم اما قفل شده نتونستم چیزی بنویسم .واقعا تعجب میکنم یه سری ها میگن بلاک کن یا جواب نده و...ببین تو حتما باید شوهرتو درجریان بزاری چون فردا روزی اگه خدای نکرده اون شوهر خواهرشوهرت حرکت زشت دیگه ایی یا حرفی ازش سربزنه دیگه بازم نمیتونی به شوهرت بگی چونکه میگه چراهمون سری اول نگفتی پس حتما توهم قصدی داری ...تو مردا رو خوب نمیشناسی اصلا کار تورو یه چیز دیگه تعبیر میکنن ممکنه اون شوهر خواهر شوهرت هم سکوت تورو نشونه رضایت ببینه باز ادامه بده که میده مطمئن باش چون دفعه اول باحرکاتش بهت فهمونده سکوت کردی ایندفعه برای اهنگ فرستاده خواهش میکنم سریع به شوهرت خبر بده نزار زندگیت خراب بشه

...