2733
2734

دیشب شام خونه زنعموم یودیم بعد پسر عمه ۳۰ سالم زد دوغو چپ کرد بعد پسرعموی۳ سالم گفت فلانی(پسرعمم) رید تو دوغ ماسعی میکردیم بحث و عوض کنیم فایده نداش🤣🤣🤣

فن جوجو تسو-★گوجو-سوکونا-مگومی-ایتادوری-دازای★ جونکوک★فقط!-عاشق تجربی🥺🌷-دندانپزشک ☆_با ۱۷ سال سن انیمه رو میپسندم😭😍_♡ کاربر مرد روی من ریپلای نکنه-:) بچه دار نیستم و رسیدن تولدمه🙂🙂    گوجو ساتورووو❤واسه رسیدن به آرزوم ممنون میشم صلوات بفرستی  

پسر عمم بچه بود خیلی پاستوریزه بود البته الانم هست

من و دختر عمم داشتیم باهاش کل کل میکردیم اذیتش میکردیم اینم اومده بود چیزایی که تو مدرسه یاد گرفته بگه منتها از بس پاستوریزس اشتبا فهمیده بود  دراومده میگه حالا ک اینطوره انگشتم تو چستون

پسر عمم بچه بود خیلی پاستوریزه بود البته الانم هست من و دختر عمم داشتیم باهاش کل کل میکردیم اذیتش م ...

😮😮😮🤣🤣🤣🤣

فن جوجو تسو-★گوجو-سوکونا-مگومی-ایتادوری-دازای★ جونکوک★فقط!-عاشق تجربی🥺🌷-دندانپزشک ☆_با ۱۷ سال سن انیمه رو میپسندم😭😍_♡ کاربر مرد روی من ریپلای نکنه-:) بچه دار نیستم و رسیدن تولدمه🙂🙂    گوجو ساتورووو❤واسه رسیدن به آرزوم ممنون میشم صلوات بفرستی  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پسر من ب دوغ میگ غود😂😂 ربطی نداشت ولی قشنگ میگف🤭🤭

اره🤣🤣🤣

مادربزرگم(مامان بابام) فوت کرد 

پسر داداشم کوچیک بود 

همینجوری که بازی میکرد

یهو رفت پیش اون یکی مادر بزرگم،

اینجوری کرد: 

میگن بی بی مُرده  

تو کی میخوای بمیری؟

قیافه ی ما تو اون لحظه  

2740
مادربزرگم(مامان بابام) فوت کرد  پسر داداشم کوچیک بود  همینجوری که بازی میکرد یهو رفت پی ...

اوهه😲😲

بازی می‌کردم با پسر خالم ۳ سالشه یکدفعه اسباب بازیش خراب شد جلوی همه تو جمع  بلند گفت بیتا اسباب بازیم خراب کرد هر چی میگفتم یکی میخرم بلند تر میگف😂ابرو نذاش

من هیچکس نیستم من میام اینجا روحیم خوب شده نه که خودم بهتون ثابت کنم 🖤 دانشجو پزشکی
2706