2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نمیدونم 

ولی یه جا شنیدم که میگفت تا یک سالگی بچه هاتون رو با مزه های مختلف آشنا کنید ،بچه ها با هرچی که زیر یک سال امتحان کرده باشن رابطه خوبی میگیرن و بعدا خوش غذا میشن ،پس تا میتونسد مواد غذایی و میوه های جدیدی حتی به مقدار کم بدید تست کنن😁

2731
شیر برنج پوره سیب زمینی  سوپ

بچه من هیچکدومو نمیخوره

بابای مهربونم دلم برات لک زده یک سال شد که رفتی😭😭تا تولدت چند روز مونده همیشه من برات تولد میگرفتم وقتی کوچیک بودم ‌از مغازه کیک میگرفتم روش کبریت میزاشتم روشن میکردم برات یکم بزرگ شدم یاد گرفتم برات کیک بپزم و روش شمع و کبریت روشن کنم و تو میخوردی و میگفتی وای چه خوشمزست،بعد عروسیم دیگه برات شیرینی خریدم آوردم چون تو کیک خامه ای دوست نداشتی،حالا چه کنم برای کی،کجا تولد بگیرم.....😭😭😔برای شادی روح بابام صلوات،الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

فرنی 

حریره بادام

کته 

زرده تخم مرغ آبپز با کره 

گوشت بخار پز و له شده

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
فرنی  حریره بادام کته  زرده تخم مرغ آبپز با کره  گوشت بخار پز و له شده

زرده رو الان میتونم؟

عزیزم دخترمن ۶ ماه و نیمه... ولی چون از پایان ۵ ماهگی کمکی شروع کردم نوشتم ۷ و نیم. 

الان واسه کته و زرده مشکلی نیست؟داخل کته چی بریزم؟

اگه سوپ بهش میدی

گوشت مرغ و گوشت گوسفند و گوشت چرخ کرده تو بسته هایی به اندازه یک تیکه گوشت براش بذار فریز هروز یکیش رو در بیار

بعد با جودوسرپرک و سیب زمینی و و هویج و... بپر بعد آخر سر بروکلی و جعفری اضافه کن یک دقیقه قبل از خاموش‌کردن یک قاشق کوچیک روغن محلی اضافه کن بعد یکم دماش افتاد میتونی یک قاشق سویق کودک اضافه کنی بشدت چاق کننده است

زرده تخم مرغ هم میتونی جدا بپزی رنده کنی داخلش 

البته اینایی که من میگم هر دفعه فقط یکیش اضافه کن یوقت حساسیت غذایی نشون نده و اینکه با توجه به رنج سنیش ببین کدوم مجازه به سوپش اضافه کن ان شاءالله تپل مدل بشه 

دل تو امروزیه قصه دوست داشتن رو باور نداره    دل من قدیمیه عاشق عشقیه که آخر نداره 
زرده رو الان میتونم؟ عزیزم دخترمن ۶ ماه و نیمه... ولی چون از پایان ۵ ماهگی کمکی شروع کردم نوشتم ۷ و ...

زرده رو مطمئنم که ایرادی نداره و میتونی بدی ولی به شرط تست سه روزه 

کته هم من میدادم به پسرم ولی یک کته خیلی له و آبکی (شیر برنج هم میتونی بدی)

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
2706