2733
2734
عنوان

بیایین ۴۰نفر اسم بدین میخوام نماز شب بخونم و یکم از زندگیم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1049 بازدید | 219 پست

لطفا حاجت منم دعا کن تو نماز شبت...اسمم طلا

ان شاالله حاجت روابشی خواهری...برات صلوات فرستلدم ...

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم منم تقریبا تو وضعیت شمام ولی بچه ندارم یخچال خالیه پول شامپو ندارم به خ اهر مادر غربیه دوست و ...

بی پولی یه طرف اعتیاد یه طرف مادرشوهر وخواهرشوهر هم یه طرف 😭😭😔 ان شاءالله درست بشه 

میشه واسه حل مشکلم صلوات بفرستی 🙏💚خیلی درمانده ام 😔😭 
2731
مرسی عزیزم دعا کن زندگیم درست شه

حتما از ته دلم میخوام براتون 

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

برات صلوات میفرستم عزیزم انشاءالله که به حق این شب عزیز گره از کارت باز شه..برای مشکلات مالی و اینکه بتونیم زود خونه بخریم دعا کن مرسی شکوفه 

💚🧡در جوانی ام... دلتنگ جوانی شده ام...چه کرده اند با ما🧡💚
سلام مخمد کیه چه اتفاقی اعتاده که

عشقمه:) هیچی رفته 

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
2706