2733
2739

مثلا اسمش رو توی خونه هم با اقا صدا کنیم یا بهش به جای تو بگیم شما..

فقط ببخشید ادم میگه موقع...اون کار بخای اسمش رو بیاری چی ؟؟بگی X آقا؟؟ ضایع نیست؟😅

خوبه ن واس همیشه 

واس دلبری خوبه عادت بشه بده :/

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودت خنده‌ت نمیگیره تو خونه نزدیک‌ترین کست رو عین ناظم‌هه صدا کنی؟

من جوابایی که به کامنتام داده میشه یا لایک میکنم یا جواب میدم. اگه حتی لایکت نکردم یعنی ارزش هیچ واکنشی رو نداشتی.
2738
انقد بدم میاد تازه عروسا شوهرشونو با پیشوند اقا صدا میزنن اه اه. 

خو تو جمع ک نمیشه گفت هووووی امیر پاشو بیا😂😂

باید بگی امیر اقا یلحظه بیاین کارتون دارم

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بنظر من درست نیست چون جلوی صمیمیت رو میگیره زن و شوهر هر چی صمیمی تر بهتره دیگه

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻

هرچی میگی بگو فقط موقعی که در موردش حرف میزنی آقام خطابش نکن

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
2706