2733
2739
معیار ادما فرق داره من یه تحصیل کرده باشعور میخوام 

اینه که میگن تحصیلات شعور نمیاره اشتباهه 

اتفاقا آدم تحصیل کرده باشه اونم تحصیل کرده رشته خوب 

خیلیم شعور و شخصیت داره 

اینو بیشتر آدمایی میگن که آدم تحصیل کرده اطرافشون نبست. 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدای من، تو چقدر میفهمی 😂😂😂😂 از کجا ذهنت به این رسید 

نیدونم 

باهوشی خدادادی است و حس طنز  ،😀😜

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 
2728
 به جز اون چی

یا فامیل باشه در ارتباط باشید 

یا همکار، هم دانشگاه

ولی خب از طریق خانواده و فامیل باشه خیلی مطمعن تره. 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
روی خودم دارم کار می کنم ولی من یه ادمم احساس دارم دلم میخواد بایه ادم متشخص وارد رابطه ای بشم که ت ...

عجله نکن وگرنه مثل من بد پشیمون میشی به خدا از ته قلبم دارم میگم بهت بزار زمان خودش برات مهیا کنه فقط جلو برو و پیشرفت کن

2738
معیار ادما فرق داره من یه تحصیل کرده باشعور میخوام 

تا چ مدرکی قبوله؟

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا
شکارچی باید شکار رو پیدا کنه مرد باید انتخاب کنه

شکارچی اژدها😁

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا
خب چجوری همو پیدا می کنن منم دارم سعی می کنم خودمو ارتقا بدم

کیژگی هایی دوست داری باید داشته باشی....مثلا من دوست دارم زنم با خوش تیپ و ورزشی بپوشه....خب اول باید خودم تیپ خوشکل ورزشی بزنم دیگه..تا جذب کنئم😁😁

2706