2752
2734
عنوان

به وقت باز کردن روزه تو کلاس رقص📸📸😁😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 12989 بازدید | 95 پست
مشکل اینه فکر می کنیم روزه فقط با خوردن باطل میشه    

مشکل اینه که شما علاوه براینکه فوضولی، قضاوت میکنی و حکم فتوا جدید صادر میکنی

قطعا روزه استارتر از شما مقبول ترِ

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رقصیدن و آهنگ گوش دادن به قول آخوندا آهنگ مبتذل حرام دوستان؟من اعتقاد ندارم همینجوری میپرسم

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2731
چرا دیگه ملاها نی نی سایتی در لحظه فتوا صادر کردن

خب اینها میخوان از تعداد مسلمانان و روزه بگیر ها کم کنن ...وگرنه کدوم مسلمانی میاد این مدلی نظر میده ..اینها فکر کنم تو سایت هستند که بلعکس مردم را زده کنن ...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
مشکل اینه فکر می کنیم روزه فقط با خوردن باطل میشه    

لطفا اون آیه یا حدیث که گفته رقص روزه رو باطل میکنه رو بنویس، یا آدرس بده؟ 

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 
رقصیدن و آهنگ گوش دادن به قول آخوندا آهنگ مبتذل حرام دوستان؟من اعتقاد ندارم همینجوری میپرسم

آهنگایی که ماها گوش میدیم میگن حرامه 

ولی خیلیا حتی اون خیلی مذهبیاش اهمیت نمیدن

خب اینها میخوان از تعداد مسلمانان و روزه بگیر ها کم کنن ...وگرنه کدوم مسلمانی میاد این مدلی نظر میده ...

دقیقا تو هر تاپیکی یه تندرو هست🫤

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2706