2752
2734
عنوان

به وقت باز کردن روزه تو کلاس رقص📸📸😁😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 12966 بازدید | 95 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

این‌ همه خشک مذهب اونم تو تاپیکِ یه عروسِ ذوقمند واق عجیبه!

منم امروز روزه بودم و رقصیدم!

شما خدایی که فتوا میدی رقص روزه رو باطل می‌کنه؟!

درسته روزه به نخوردن نیست و به عبد بودنه ولی ایشون مگه جلوی هزاران نفر رقصیده و . . ؟

می‌شه "خدا" نباشید عزیزان؟!

شما نهایتا باید عبدِ خوبی باشید.. پس می‌شه " خدا " بودن رو کنار بزارید؟!

بعضیا فقط دنبال حاشیه سازی هستند که یکی ی چیزی بگه سری جبه مخالف بگیرن 

دوستان لطفاً یاد بگیرید به زندگی دیگران کار نداشته باشید اسی رفته کلاس نوشته من روزمو باز کردم شمام بگید قبول باشه و عکس نگاه کنید دیگه چیکار دارید گناه داره یا نداره گناهش با خود طرفه شما چکار دارید آخه آنقدر دخالت نکنید اصن شاید بعضیا بخوان روزشون باطل بشه لطفا کاری نداشته باشید

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
بابای شماست؟ یا به خودتون گفته چجوری میپسندن؟ شگفتا 

اره به من گفته اینجوری میپسنده 

البته من از تو توقع ندارم اینجوری صدا کنی شخصیت همینقدره خودتو اذیت نکن😂😂😂

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
اره به من گفته اینجوری میپسنده  البته من از تو توقع ندارم اینجوری صدا کنی شخصیت همینقدره خودتو ...

بله 

حق با شماست

حرف بعدیتم درسته🤷🏻‍♀️

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
مشکل اینه سرتون همه جا هست جز روی گردنتون

متوجه حرفش نشدم چی گفت 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

قبول باشه عزیزم😍 چه دل پاکی داری التماس دعا🩵💙🌹

فقط چون مثل خواهرمی بهت میگم عزیز دلم، آهنگی که باعث رقص بشه حرامه. چند تا ملاک برای اهنگ حرام هست. حیفه با این دل پاکت اهنگ حرام گوش بدی و باهاش برقصی. حتی برای عروسی. من تو عروسیم اهنگ نداشتم ولی مولودی و کمدین و مجری و شعبده باز و جناب خان و همه چی بود و کلیییی به همه خوش گذشت. همه گفتن فک نمی‌کردیم عروسی بدون اهنگ اینقد خوش بگذره.

در دنیا چیزی از امام زمان مهمتر نیست🩷
یعنی میگه چون رقصیدی روزت باطل شده 

اووو

چه گوزگوزا😐

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای...