2737
2734
عنوان

پدرشوهرم خیلی فرق میزاره...

223 بازدید | 18 پست

با شوهرم همیشه حساب کتابایی داره که من اصلا خبر ندارم و ربطی بمن نداره، تو یه ساختمونیم، پول واحدمون رو تمام کمال گرفته ازمون، هنوزم سند نزدیم، قولنامه س

روز عید رفتیم پیششون طبقه پایین در اومده بمن میگه عزیزم برا عیدی تون یه تومن از بدهی فلانی(شوهرم) کم کردم، ۷۰۰ برا تو ۳۰۰ برا نوه م، ازش بگیر😐

دیشب رفتیم باهم خونه خودهرشوهرم که همسن منه ۱ تومن گذاشت تو پاکت نامه بهش داد

شما بودین چیکار میکردین؟

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای عجب ادمیهههههه

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
چق صگههه😂😂😐

بدم میاد ازش، همه چیو تا قرون آخر با ما حساب میکنه درحالیکه با دختر و دامادش اصلا اینطوری نیست از جون و دل براشون خرج میکنه

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔
2738
چقد دنبال حاشیه ای . ول کن بابا زندگیتو بکن .حالا۳۰۰تومن۷۰۰تومن مگ چیه

درست نخوندی، عیدی منو فقط گفت از بدهی شوهرم کم کرده! حساب کتاباشون چه ربطی بمن داره...درحالیکه واسه دخترش قشنگ میزاره تو پاکت میده دستش، تو همه چی همینجوری فرق میزاره، سر عروسی پدر ما رو درآورد بعد دو سال عقد هنوز سنگ مینداخت که نزاره عروسی بگیریم یوقت پولی نده، آخرسرم همه چیو شوهرم با وام و قرض انجام داد درحالیکه برا دخترش بهترینننن جهاز و بهترین عروسی رو گرفت بدون یه ذره غر زدن، برا ما انققققددد شوهرمو انداخت بجون من هی میگفت ندارم ندارم ندارم چقد دعوا کردیم بخاطر این آقا و دروغاش...پولای شوهرمو میچاپید با دروغ

عجبا دوست داره به دخترش انقدر عیدی بده والا خانواده ما برعکسه، همیشه عیدی عروس و برادر و بچشون از ه ...

وای🤦‍♀️عزیزم من نگفتم بیشتره، اصلا بمن هیچی نداد!

درست نخوندی، عیدی منو فقط گفت از بدهی شوهرم کم کرده! حساب کتاباشون چه ربطی بمن داره...درحالیکه واسه ...

اتفاقا خوب و درست خوندم..میدونم ربطی نداره .ولی از این متعجب شدم ک شما انتظار داری به تو  ک عرووووسشی و دخترش، یک اندازع پول بده،؟؟؟

هیج پدری چنین کاری نمیکنه..

دیبایی ساختم ک ب بودنش افتخار میکنه:)🤌🏻🤍  
واااای باورم نمیشهههه من جات بودم به پدرشوهرم میگفتم بدهی و حساب کتاب هاتون جدا عیدی منو نوه تون جد ...

شوهرم صدجا بدهکاره

اتفاقا خوب و درست خوندم..میدونم ربطی نداره .ولی از این متعجب شدم ک شما انتظار داری به تو  ک عرو ...

بمن هیچی نداد! اینکار چی درسته؟

من به احترامشون پا شدم رفتم عید دیدنی، درسته رفتارش؟

اینجوری عین بچه ها باهام حرف بزنه؟

2706