2733
2739
عنوان

ناراحتی از شنیدن فوت دیگران

210 بازدید | 27 پست

بچه ها من نیم ساعته تقریبا شنیدم 

پسر یکی از دوستای خاله بابام فوت کرده 

۴ نفر باهم دو تا دختر و دو تا پسر جوون زیر ۳۵ 

من اصلا تا حالا تو عمرم ندیدمشون 

ولی راجب خونه و ماشین و وضع مالی توپشون همیشه حرفش بوده 

الان خیلی ناراحتم چه کنم حالت تهوع گرفتم چیکار کنم یادم بره 🥲🤦‍♀️

میترسم منم تو سن جوونی بمیرم با این وضع 

حالا که یکم امید به زندگی گرفته بودم این چی بود یهو وسط این همه بدبختی🥲🤦‍♀️

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منی که دارم دعا می کنم. همین هفته بمیرم  لعنت به این دنیا

خدانکنه بمونی دختر🥲💔

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
چجوری همخ با هم مردن خدا رحمتشون کنه

نمیدونم والا احتمالا تصادف بوده دیگه 

2738

رو حالات روحیت کار کن امید به زندگیت رو بیشتر کن زندگیت رو بهتر کن حالت رو بهتر کن 

اینجوری به مرگ فکرنمیکنی

حواست رو بذار روی حال روحیت به خودت بیشتر اهمیت بده 

از چی می‌ترسی؟ تو شب های زیادی رو بدون این که پدر مادرت یا کسی چیزی بدونن گذروندی ...  
چه ریطی داشت؟ چون اونا مردن توام میمیری؟ 

خب ترسیدم یهو باور کن دست و پام یخ زده 

من نمیخوام مثل این مرده زندگی کنم 

یه زندگی ساده 

میترسم نتونم بمیرم🤦‍♀️

من مادر دوستم مرده خودم دوروزه فهمیدم ترسیدم اصلا حالم بده  نمی‌دونم منم چرا این جوری میشم

خیلی ترسناکه من درک میکنم واقعا حالت تهوع گرفتم و دست و پام یخ زده🥲🤦‍♀️

تهش باید رفت چه تو‌ جوونی چه تو پیری

به مرگ به عنوان یه بازگشت فکر کن بازگشت به جایی که ازش اومدی و خالقی که همیشه خیرت رو می‌خواسته

البته که ایشالا عمرت طولانی باشه

2706