2777
2789
عنوان

چرا ماهی عمم زیاد پی پی میکنه ؟

219 بازدید | 23 پست

عمم یکدونه ماهی داره نیم ساعت پیش آبشو عوض کردم باز خیلی پی پی کرده الانم آبشو عوض کردم ۱۰ دقیقه هم نمیشه ها ولی خیلی پی پی کرده کلن همش فایده نداره هرچقدرهم آبشو عوض کنم بازم خیلی پی پی میکنه کلن هیچی هم تا الان نخورده هیچی !!!! ولی بازم خیلی پی پی میکنه نمیدونم چیکارش کنم بنظرتون مشکلی داره ؟؟ بعدشم رنگ آبشش هاش با بدنش فرق داره رنگ بدنش قرمزه ولی رنگ آبششهاش سفیده و مشکی یجوریه کلن 

تاپیک پی پی ماهی نداشتیم که اونم زده شد

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایی چطوری آبشش ماهی رو توی تنگ آب دیدی برام سوال شد🥴

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پنجره‌های کوچک خانه‌ام را رو به دنیایی بزرگ می‌گشایم! میدانم..میدانم چقدر تنفس شیرین است، سلام‌ات میکنم تو نزدیکی لبخند میزنم تو کنار منی؛ تو بهار‌ منی‌ تو خدای منی!🌃

همین تایپک مونده بود تو سایت فقط 😂😂🤦

راهنمای نی نی سایت: با خوددرگیر ها و پیله های سایت بحث نکن ارزششو ندارن رفیق ،اگه غلط املایی داشتم بهم بگو درستشو با سپاس 😁 

من هروقت ماهیام اینطوری میشدن بعدش میمردن

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
میبینم دیگه کور که نیستم 🤐

اسی سرچ کردم نوشته بیماری انگل روده ای به احتمال زیاد

درمانشم نوشته مث تتراسایکلین و این چیزا

ولی خب تخصصیه و‌دوز مشخص داره الان تو بدی بیشتر ماهیه میمیره

شاید خودش خوب شد غذا بده ابشم عوض کن

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2801