2733
2734

میگه دستات باید لاغر باشه با اینکه من دستام تپله خودمم تپلم میگه لاغر کن میگم باشه ولی یک انتظاراتی داره فراتر از تغییر من چیکار کنم؟😞😞الان عکس فرستادم میگه چ دستات وحشتناکه من دارم میشکنم ولی خیلیم دوسش دارم😞😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

😐ملت رد دادن والا

یارو یازده ساله شوهرمه به خودش اجازه نمیده اینجوری باهام حرف بزنه عشق مجازی دیگه خر کیه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

مجازی واقعا چطور عاشق میشید ؟! 

اگه قراره عاشق شخصیت هم بشید که ایشون گویا شخصیت نداره 

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!

ببین اونیکه میخوادت تورو با تمام عیبو نقصات با تموم زیباییات میخوادت نه اینکه بگه اینجات اینجوریه اونجات اونجوری

پس فردا هم باهاش باشی یه خانوم دیگه از جلوتون رد شه میگه ببین چقد زیباس فلانه بهمان

چنین ادمی ارزش دوست داشتن نداره همین الان تمومش کن و بیش از اندازه خودتو داغون نکن قحطی نیس که

اینکه مجازی عاشق میشید خیلی برام عجیبه حقیقتا:/

من خودم از مجازی ۶ ساله یکیو دوست دارم خودمم باورم نمیشه آدمی که ندیدمش رو انقد دوس دارم😶بیشتر از ۴ ساله هم کات کردیما ولی بازم از یادم نمیره 

2706