2737
2739

دوستان من باآقایی در ارتباطم قصدمون ازدواج اما دیشب بهم گفت یک دختر الان رد شده دیدم سی...هاش اندازه تو بوده بااین که زیر ۱۵ سالش بود بعد گفتم چقدر هولی گفت هی چقدر توام گیر میدی بچه بود دیگه گفتم 

بعد باهم حرف هم که می‌زنیم مثلا دیروز بهم میگه تو عقل نداری یا مثلا یک چی بگم میگه بی‌شعور دهنتو ببند و ....هم به شوخی هم به جدی 

اخلاق های دیگه اش خوبه اما فقط همین نمیدونم چجوری باهاش حرف بزنم و بهش چی بگم ؟

بازم شما 😁

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی میخوای بگی هنوز باهاش کات نکردی

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.
2728

نمیدونم چه اخلاق خوبی میتونه داشته باشه که بتونه جبران هیزی و بددهنی باشه

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2740

به درد ازدواج نمیخوره ایشون

آدم بددهن و چشم چرون بهتر نمیشه که هیچ ،روز به روز بدترم میشه

خودتو بدبخت نکن

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️

حرف زدن نداره اگه آینده و جوونیت برات ارزش داره دوپا داری دوپا دیگه قرض بگیر فرار کن .نه تنها هوله بلکه گردن نمیگیره طبیعی میدونه تورو متهم به شکاک بودن میکنه .بد دهنم هس 

2706