2733
2739

آش پاکسازی 

توضیح برای دوستانم ک می‌خوان بدونن 

آش آبغوره هم بهش میگن 

انواع حبوبات بجز عدس و اگر لوبیا هم نباشه بهتره 

نخود بهترینشه 

یکم برنج بلغور گندم ،جو کم 

آلو سیب زمینی هویج کدو هم میتونی اضافه کنید 

سبزی آش بجز گشنیز البته اگر گرمی دارید خوبه براتون 

نعنا خشک 

میتونی نعنا داغ با روغن زیتون درست کنی ولی بهتره بدون روغن باشه کف ساب کنی داخل اش بسه 

داخل قابلمه یه استکان آبغوره میریزی

و وقتی سرو میکنیم داخل کاسه یه قاشق چایخوری زنجبیل بریزی اگر نمیتونی یک قاشق زیره سیاه بریزی داخل قابلمه نه کاسه 

و بجز اش و آب کلا چیزی نمی‌خوری 

میگن سیب هم میتونی بخوری 

هر سه وعده همین آش 

و یا هروقت دلت خواست بخوری 

اگر کسی هم بیشتر می‌دونه بگه اطلاعات بره بالا❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عروس داییم انجام داد خیلی لاغر شد ولی زمانش یادم نیست

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
سلام گلم من خودمم مشاور طب سنتی هستم..مزاج آدما باهم متفاوته..ممکنه ی غذایی برا یکی خوب باشه ولی برا ...

از کجا بدونم چه گرم مزاجم یا سرد مزاج؟! 

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
2738
سلام گلم من خودمم مشاور طب سنتی هستم..مزاج آدما باهم متفاوته..ممکنه ی غذایی برا یکی خوب باشه ولی برا ...

این  ک برای حکیم خیر اندیشه 

و چیزی نداره و برای انواع مزاج ها هست 

و خصوصا تو فصل بهار بهترین زمانه 

برای صفراویها و سودا ک بهترینها

من خودم صفراویم

2706