2737
2734

دخترا مخصوصا دخترای الان با همه جور پسری تو زندگیشون برخورد داشتن از سن کم به روش های مختلف متلک باشه تیکه باشه دایرکت باشه پیشنهاد دوستی دوستی عادی تجربه دوستای خودشون و ... هر چقدرم بگیم ساده احمق باشه یه آدم دیگه بالاخره باید در این حد متوجه بشه یه پسر وقتی باهش صحبت میکنه یا سمتش میاد چه قصدی داره این بیشتر مشکل پسراس که شناخت کامل ندارن از جنس مخالف نمیدونن دقیقا چه دختری میخوان چون دختر که سمت پسر نمیره پسره که سمت دختر میره اینکه یه دختره بیست و خورده ای ساله بیاد بگه من گول خوردم همکارم از سواستفاده کرد به نظرم چرته محضه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کاملا چرته 

دوست میشن 

بعد که به ازدواج نرسید میگن گول خوردیم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

منم همیشه بهش فکر میکنم 

میگم‌یا من زیادی زرنگم 

یا ببخشیدا بقیه زیادی احمقن البته من میشناسم دخترای 

که خودشون میخوان  

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات بفرستم:)🤍              دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
2740

اولش باید بگم ، تصور اینکه دختر سمت پسر نمیره و پسرا شناخت کامل ندارن اشتباه محضه . 

من خیلی این کارارو نکردم ، ولی هر دوباری که با یکی اسنا شدم خودم پیشنهاد. دادم . 

ولی در مورد کل سوال والا منم نمیدونم .خودم یکی دوبار امتحان کردم دیدم از این مرداآبی گرم نمیشه ول کردم و حواسمو بیستر حم کردم . 

نمیدونم والا. 

عااا راستی ، کلا دخترایی که از مردای خونواده خیلی محبت و توجه نمیبینن خیلی این شکلی میشن .اینم هست 

کاملا چرت و پرته

پسرا که نمیاان طناب بندازن گردن دخترا بیاین با من دوست شین و...

هرکی خودش انتخاب میکنه با کی باشه

هم پسرا هم دخترا خودشون انتخاب میکنن با کی باشن پس دیگه گول خوردن نداره

ولی بعضیا وقتی دوستیشون تهش خوب نشد میان میگن گولمون زد و..

البته که بعضیا واقعا گول میزنن اینا بحثشون جداس.

شبیه بغض نوزدای که ساعت هاست می گِرید.... پر از حرفم کسی اما زبانم را نمی فهمد:)!                                   https://abzarek.ir/service-p/msg/1822345  حرفی سخنی داشتین درخدمتم....