2737
2734

فقط گفتم چرا پیامای منو شوهرمو خوندی جلو جمع گفتم تا ابروش بره و ادم شه و دست از فضولیش برداره بعد رفتنی برگشته میگه ایشالله به عزای شوهرت بشینی به حق امام حسین

منم گفتم همه نفرینات به خودت برگشته ک زندگیت اینه بدبخت حالم بهم میخوره ازش اصلا نمیتونم فراموش کنم چی گفته بهم

سلامممم من سارام😁۱۸ سالمه و متاهلم❤️🥲منتظر کوچولویی هستم ک خدا به مامان و بابام داده🥳💚

تاپیک قبلیت بودم

چقدرم پرروئه😐

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
خب چرا رفته سر گوشیت اصن بدم میا از همچین آدمای فضولی چقدم بد دهن ناراحت نباش گلم به دعای گربه سیاه ...

گفت گوشیتو بده بچم کارتون ببینه گوشی خودش سوخته منم دادم فک نمیکردم دیگه بره سراغ پیامام

سلامممم من سارام😁۱۸ سالمه و متاهلم❤️🥲منتظر کوچولویی هستم ک خدا به مامان و بابام داده🥳💚
گفت گوشیتو بده بچم کارتون ببینه گوشی خودش سوخته منم دادم فک نمیکردم دیگه بره سراغ پیامام

الان تاپیک قبلتو خوندم اره دیدم چی نوشتی واقعا بیشعور خاله گرامیت آخه چطور به خودش اجازه میده بره توی حریم شخصی دیگران

الان تاپیک قبلتو خوندم اره دیدم چی نوشتی واقعا بیشعور خاله گرامیت آخه چطور به خودش اجازه میده بره تو ...

اخه چی بگم فقط تا تونستم سرش داد زدم

2706