2737
2734
عنوان

یا مهدی ادرکنا🫀

| مشاهده متن کامل بحث + 191 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خواهر عزیزم من ۲۰مرتبه سوره قدر و ۲۰۰مرتبه ذکر استغفار و یک بار دعای نادعلی رو برمیدارم اگر خدا ...

قبول باشه خواهر گلم 

ان شاالله حاجت روا و دلشاد بشید

تا هستم ای رفیق ندانی که کیستم/ روزی سراغ وقت من آیی که نیستم/ روحت شاد حاج ابراهیم رییسی💔
2731
@عطیه___هستم     @جان_و_جهانم     @زن_کوهستان     @اوجولات & ...

سلام گل 

منم لیالی قدر فراموش نکنین اگر زحمتی نیست برام دعا کنین خواهر جان 🌹

۱۰۰ استغفار 

۱۰۰ تا صلوات 

۷ دعای ناد علی 

۱۴ بار سوره قدر میخونم 

از ختم سوره مائده هر کدوم بفرمایین شرکت میکنم 

برای این دو عزیز هم ۱۴ تا صلوات و ۷۰ بار سوره توحید میخونم 

شما و این دو گل حاجت روا بشین ان شاء الله 🤲🌹🌹❤❤

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
سلام التماس دعا آیه ۱ تا ۹ سوره مائده 

سلام عزیزم برداشتن 

شما ۱۰تا۲۳رو بخونید 

ممنون

تا هستم ای رفیق ندانی که کیستم/ روزی سراغ وقت من آیی که نیستم/ روحت شاد حاج ابراهیم رییسی💔
2740
سلام گل  منم لیالی قدر فراموش نکنین اگر زحمتی نیست برام دعا کنین خواهر جان 🌹 ۱۰۰ استغفار&nbs ...

سلام خواهرقشنگم❤

محتاجم به دعا قابل باشم دعاگوی عزیزان هستم

قبول باشه 

شما از آیه ۲۴تا ۴۱رو بخونید

سلام گل  منم لیالی قدر فراموش نکنین اگر زحمتی نیست برام دعا کنین خواهر جان 🌹 ۱۰۰ استغفار&nbs ...

ممنون از لطفت عزیز ان شاالله خیر ببینی 

منو برای حاجت روایی شما ۱۴صلوات و ۷۰توحید میخونم

سلام خواهرقشنگم❤ محتاجم به دعا قابل باشم دعاگوی عزیزان هستم قبول باشه  شما از آیه ۲۴تا ۴۱ ...

چشم عزیزم حتما زیبا جانم 

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
ممنون از لطفت عزیز ان شاالله خیر ببینی  منو برای حاجت روایی شما ۱۴صلوات و ۷۰توحید میخونم

راضی به زحمت شما گل نیستم ❤

شرمنده ام میکنین 

2706