2737
2739
من کاری به نامه اعمالت ندارم. خود دانی..  اگه پست ها رو میخوندی راهنماییت کرده بودن که ممکنه س ...

خودت درگیر نکن خواهرم بعضیا دچار وسواس هستن

فقط نظرات خوب ایشون براش مهمه 

نمیگه شاید یکی واقعا بادلسوزی جوابش میده ومشکلی بابچه 50 روزه نداره 

بچه ایشون سوپرمن اصلا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو اسفند دود کن بزار جلو گوشی ...  وامصیبتا  چرا نگفتی  بگوووووو

ای وای من

اییییییی وایییی من

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
2731
گفتی مشالله ؟؟؟!!!!!    

😂😂😂😂ایشالا ماشالااا  ایشالاااااا

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️

عزیزم اگه ارامش و جون بچت برات مهمه هیچ وقت هیجا پیش کسی جار نزن چشم خوردی نگو چرا اینطور شد درسته همه بچه داره ولی بازم یکی دلی سیاه و چشم شوری داره

نی نی یارعزیزومحترم لطفا قبل اینکه تعلیقم کنی یه خبربده جون مادرت بخاطرهیچی تعلیقم نکن تذکربدی دیگه ادم میشم من یه مادر دو قطبی ام یه وقتا خوبم یه وقتا بخاطر خالی کردنم چرتوپرت میگم
خودت درگیر نکن خواهرم بعضیا دچار وسواس هستن فقط نظرات خوب ایشون براش مهمه  نمیگه شاید یکی وا ...

خواستم متوجه ش کنم که گاهی حرف های به ظاهر ساده ما چقدر می تونه از روی جهل و ناآگاهی باشه. 

البته بهش حق میدم . همه خانم ها سر بچه اول چون همه جیز براشون جدیده ، حساس میشن. ولی منظور من این بود که خودشو درگیر چشم زخم نکنه. کنار  بچه اش آیت الکرسی بزاره و دعا بخونه، اسپند دود کنه و بقیه اش رو بسپاره به خدا.. 

اما پز دادن با بچه به آدم هایی که اصلا اونا رو ندیدی و نمی شناسی به نظرم بیشتر به بچه آسیب میزنه و کار درستی نیست. 

اینم نظر من بود فقط.. امیدوارم ناراحت نشه ازم.

2740
من اسفند گذاشتم جلوم دودسچودش بخوره به صفحه هرپیام میخونم مشالا میگم

منم اینارو میزارم 🧿🧿🧿🧿

از اون پارچه سبزا هم اگه داشتی بیار براش ببندیم ب گردن و دست و پاهاش

خواستم متوجه ش کنم که گاهی حرف های به ظاهر ساده ما چقدر می تونه از روی جهل و ناآگاهی باشه.  ال ...

متاسفانه جهل ونادانی گاهی خیلی مشکل ایجاد میکنه  یه سری ازافراد واقعا نظرشونو باجون دل ودلسوزی بیان میکنن مثل بنده که کلا مجردم .....

بچه اولشونم نیست یک دخترهم دارن ایشون قبلا هم تاپیک زده بودن .....

واای به حال اون بچه ها باداشتن همچین پدرمادر هایی .... که تواین دوره توجهالت به سرمیبرن

خدا حفظ کنه بچه شما رو.  دوستان گفتن که واسه اونا هم موردی بوده که بچه ۴۰ روزه غلت زده سرش رو ...

دقیقا الان پسر منم همینطوری میکنه باید همیشه حواسم بهش بلشه چون رفلاکس داره شیرشو تو این حالت بالا میاره. 

نمیخواد که چهاردست و پا بشه هنوز خیلی زوده

همتا اسم خـودمه♥
اره برمیگر ه. سرشو بالا میگیره زور میزنه  میخزه. میره جلو

جومونگ زاییدی ماشالا بهش

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2706