2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضیا چه گارد گرفتن خب چشم زدن از رو دوستی و خوش اومدنه دگ مگه گفت دشمنی دارین.چشم زخم. هم وجود داره .حالا یه ماشالله گفتن چیزی ازتون کم میشه حالا خوشتونم نمیاد نیاین تاپیک

2731
زن باردار شلغم بخوره تکامل رشدش سریعتر اتفاق می افته ....حتی زودتر زبون باز می کنه ...نمونش بچه های ...

شانس تا زایمان من دیگه شلغم نیست🫤

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره . جاری منم می‌گفت دخترم از پنج ماهگی مثل بلبل حرف میزد. الان میخواد بره پیش دبستانی چون از سنش ع ...

بله جاریه منم از ۳ماهگی پسزش دهن مارو سرویس کرد ک این داره دندون در میاره آخرم ۸ماهگی یذره لثش سفید شذ 😂😂

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2740
ترجیح می دم ماشاءالا نگم از تاپیک برم بیرون وقتی با این بی احترامی مواجه می شم...فکر کردی بقیه به ند ...

چه ربطی داره؟!بنده خدا گفت ماشالا بگین که هیچ ربطی به بی احترامی نداره خیلیا چشماشون شوره و خودشونم میدونن برای همین خودشون ماشالا میگن ایشونم محض اطمینان خودشون گفتن

چندماه پیش که کاربری قبلیم (مامانجانم) ترکید من این کاربری رو ثبت کردم و اون موقع چون حال روحیم خوب بود واقعا انرژی مثبت بودم،نمیدونم کسی کاربری مامانجانم رو یادش هست یا نه اما عادتم بود که هرشب میومدم درمورد روزمرگی هام و حال خوب تاپیک میزدم یه وقتاییم افسانه یا داستان های واقعی میذاشتم. این اسم کاربریو انتخاب کردم چون با حال اون موقعم همخوانی داشت اما بعد یه مدت کوتاهی دوباره افسردگیم شدید شد و دوباره حالم بد شد و دیگه انرژی نداشتم که حال خودم رو خوب کنم و به بقیه منتقل کنم🥲اینکه دیگه این کاربریم مث کاربری قبلم نیس اینکه حال دلم خوب نیست و مشکلاتی دارم که اجازه نمیده انرژی مثبت باشم دست خودم نیست.اینکه بعصی از تاپیکام ناراحت کنندس هی نیایین بگین که برعکس اسمت پراز انرژی منفی هستی چون واقعا ناراحت میشم و هر کسی میدونه همه ادما یه جاهایی از زندگیشون غمی دارن که اجازه حال خوب رو بهشون نمیده🥲
من مجردم چطور میتونم یه بچه نوزاد چشم بزنم ... وجه اشتراکم چیع ؟؟؟  دقیقا درست میگی  خد ...

حالا شما که مجردی ما هم که متاهلیم چشم نمی‌زنیم والا بچه فقط از پدر و مادر و نزدیکای خودش چشم میخوره چون فقط به چشم اونا عزیز میاد البته خدا جوجه اسی رو حفظ کنه

چقد این مامانایی که تازه بچه دنیا میارن فکر میکنن همه  قراره بچه شونو چشم بزنن

بچه دختر عموم .... دنیا اومده بود هرکی میرفت دیدنش ...

جلو مهمونا اسفند میاورد میگردوند ....

درصورتی که خانواده پرجمعیت ترینعععععععععع

2706