2737
2734
عنوان

امروز کسی نیست خطاکار تر از من😭

53 بازدید | 3 پست

یا صاحب الزمان علیه السلام

بی روی تو ای گل نبود خارتر از من

دردام غمت نیست گرفتار تر از من

گفتند تو بر عبد خطاکار دهی راه

امروز کسی نیست خطاکار تر از من

با کوه گناهم اگر امروز پسندی

فردا نتوان یافت سبک بار تر از من

سنگم بزن و باز دعا کن که نباشد

در بین سگان تو وفادارتر از من

جانم به لب آمد بگشا دیده که نبود

بی نرگس بیمار تو بیمار تر از من

جز این دل آتش زده و دیده خونین

کس نیست پریشان تر و بیدارتر از من

برخیز و برافروز و بسوزان که نباشد

در سوختن امروز سزاوراتر از من

در هجر تو دانی که من و دل بچه حالیم

من زارترم از دل و دل زارتر از من

گیرم که همه خلق جهان یار شوندم

بی تو نبود بی کس و بی یار تر از من

من«میثم» بی یارم و تو، تو یار من استی

من خار و تو بر من شده غمخوار تر از من

✍حاج غلامرضا سازگار

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼

🙏🏼

راه خود را بی تو رفتم اشتباه

مانده ام با کوله باری از گناه

از مسیر تو جدا گشتم خدا...

راه شیطان رفتم اُفتادم به چاه

بی تو بودن حاصل خوبی نداشت

این جهان و آن جهانم شد تَباه

یا غفور و یا رحیم و یا کریم

سوی تو برگشته عبد رو سیاه

عذر میخواهم خطایم را ببخش

آمدم این بار باشم رو به راه

بنده  خود را بغل کُن بعد از این

غیر آغوشت نمی گیرم پناه...

#هادی_همتی

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼

#مناجات_با_خدا_در_شب_قدر

#امیرالمومنین_ع_ضربت_خوردن

شهر را تا خبر لطف کریمان برداشت

همه‌ی میکده را دیده‌ی گریان برداشت

گریه کردیم و خدا بر سر ما دست کشید

باری از شانه‌ی هر عبدِ پریشان برداشت

تا که گفتیم ببخشید، دلش زود شکست

نام مارا خودش از دفتر خسران برداشت

غصه خوردیم ولی غصه و غم‌ها را بُرد

گفت: باید که غم از سینه‌ی مهمان برداشت!

پارسال آمده بودم که دگر توبه کنم

باغ اعمال مرا آتش شیطان برداشت

بعد یک عمر به این خانه پناه آوردیم

گرد و خاک از تَن ما با لب خندان برداشت

کار ما خورد به یک مانع بسیار بزرگ

تا که یک مرتبه گفتیم علی جان!برداشت

دست در دست یداللهی مولا دادیم

پای ما را علی از خار مغیلان برداشت

من شبِ قدر فقط کرببلا می‌خواهم

باید از کرببلا توشه فراوان برداشت

من حسینی شده‌ام چون که خودش خواسته است

کام مارا پدر از تربتِ جانان برداشت

::

علی امشب به سر سفره‌ی زینب رفت و...

طبق معمول عوضِ شیر و نمک، نان برداشت

امشب از فاطمه خیلی به عزیزانش گفت...

هرچه برداشت قدم، فاطمه‌گویان برداشت

آخرین لقمه‌ی نان را به یتیمانش داد

کوفه را زمزمه‌ی آهِ یتیمان برداشت

امشب ای کوفه! علی پیش شما مهمان است

صبح فردا وسط خونِ خودش غلتان است

✍ #سیدپوریا_هاشمی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

«اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج» 

التماس دعا

مهدیا تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد

حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد

یابن طه،یابن یاسین،یابن نور

کی شود از کعبه بنمایی ظهور

دوستان عزیزم 5 گل صلوات 

به نیت تعجیل در فرج حضرت ولی عصر(عج) بفرستید

انشاءالله حاجت روا باشید🌹🌹🌹

2731