2737
2734

دانشگاه دولتی راه دور یا ازاد نزدیک🧐

خب خوبی دانشگاه دولتی به دانشگاه ازاد اینه که:

شهریه دانشگاه و خوابگاه نداره✅

مدرک دولتی هم معتبر تر از ازاد هست✅

راه دور هم باعث استقلال و ازادی های دیگه میشه✅

🔖من از این لحاظ نگرانی دارم تو شهر خودمون دوست و اشنا و رفیق دارم تو مراسم های مختلف مثل مهمونی ، عروسی  ، جشن  و دورهمی شرکت میکنم حالا دیگه جا افتاده هستیم راه دور برم غریبم خب این مسئله هم تو ازدواجم تاثیر میزاره وقتی تو یک شهر دیگه باشم کسی منو نمیشناسه تو موقعیت خوب قرار نمیگیرم و از فامیل و موقعیت های خوب دور میشم به قوله ها دیگه تو چشم نیستم😄

شاید میگین بفکر ازدواجه اما خب شهر دانشگاه فقط واسه درس نیست تو موقعیت های دیگه هم تاثیر میزاره

🔖و از لحاظ کاری هم فکر میکنم تو شهر خودم پیشرفت بهتری داشته باشم یعنی تو شهر دیگه نمیشه پیشرفت کرد؟

جوانه میزنم به روی زخم بر تنم فقط به عشق بودنم که من زنم که من زنم.
اگه دانشگاه خوب قبول بشی دیگه به اینا فکر نمیکنی من دانشگاه تهران قبول شدم دیگه به چیزی فکر نکردم ر ...

شما رشتتون چی بوده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این یه ورق از زندگیته لذت ببر از دوری و آزادی 😉 مناسبتها و مراسم فامیل که دعوت شدی شهرت برگرد به و ...

ای زرنگ‌ تاحالا اینجوری قانع نشده بودم😄😂

از طربی هم حس میکنم دوری و دوستی ادم هر چی دور تر باشه ارزشش بالاتره😂😂

2740

هیچ چیزی به ازدواج ربطی نداره فقط حروف ابجد ربط داره 

ازدواج تماماً قسمته و ربطی به ظواهر نداره ( اتفاقا به باطن و اخلاق اینام ربطی نداره ازدواج ، طالع و قسمته و به حروف ابجد ربط داره

ملاک اسم شناسنامه ای طرفین و مادرانشان هست [[[[[[[[[[[[[ به جز :  کیفیت زندگی زن و مرد بدون نام مادرانشان آنطور که صدا می زنند نه آنطور که نوشته میشود مثلا الهه میشه الاهه ابجد کبیر الاهه را در میاریم ( ه آخر تلفظ نمیشه پس الاهه میشه الاهِ ( ابجد کبیر الاه را در میآوریم ) ، در میان غیر عرب زبانان ض ذ ظ همون ز تلفظ میشه مثلا کاظم میشه کازم ، ص ث همون س تلفظ میشه ثریا میشه سریا ، ع الف تلفظ میشه علی میشه الی ، غ ق تلفظ میشه غلام میسه قلام ، ح ه تلفظ میشه حمیرا میشه همیرا محمد میشه مهمد ، 

گچپژ حذفه حساب نیست مثلا پری میشه ری ابجد کبیر ری را در میاریم پژمان میشه مان پریچهر میشه ریهر گلچره میشه لهر چون ه آخر تلفظ نمیشه ، 

در میان ترک زبانان میان خودشان مثلا به حسین میگن حوسن ( اما در درجه ی دوستی زن و مرد ،،، و کیفیت زندگی زن و مرد " محاسبه ی ابن سینا "  بدون نام مادرانشان آنطور که صدا می زنند نه آنطور که نوشته میشود حوسن میشه هوسن ، به رقیه میگن روقَّیَّه ( ه آخر تلفظ نمیشه پس روقیه میشه روقی ، به رباب میگن روباب ابجد کبیر روباب رو درمیاریم ) اسم زن و مرد بدون نام مادرانشان را به ابجد کبیر در می آوریم حاصلجمع را + عدد ۷ میکنیم " عدد ۷ کلیدی است و باید حتما به کار رفته شود " سپس حاصلجمع را تقسیم بر عدد ۹ میکنیم باقیمانده عددی بین ۱ تا ۹ است ۰ هم همون ۹ است ]]]]]]]]]]]

ملاک اسم شناسنامه ای طرفین و مادرانشان هست اما اسم شناسنامه ای تفاسیری داره یعنی این 

البته این اسکرین که گذاشتم برای برنامه ی نام فرزند بر اساس ابجد " تو بازار هست " هست که نام پدر هم نیاز برای پاقدم نام ( خوش قدم یا خنثی قدم یا بد قدم ) اما برای بقیه ی محاسبات نام شخص و مادرش نیازه

هیچ چیزی به ازدواج ربطی نداره فقط حروف ابجد ربط داره  ازدواج تماماً قسمته و ربطی به ظواهر ن ...

اسم شانس واقعیه؟

[QUOTE=333652525] 😂😐 من اعتقاد 

اینم مثل جاذبه ی زمینه ( جاذبه ی زمین در قرن ۱۷ کشف شد = مثلا شخصی خودشو از ارتفاع پرت کنه پایین و بگه من به جاذبه ی زمین اعتقاد ندارم جاذبه ی زمین اعتقاد ندارم جاذبه رمبن به عدم اعتقاد ایشان اعتنا نمیکنه و ایشون قطعا آسیب خواد دید 

اینم توسط شیخ بهایی و ابن سینا کشف شد ( قبلا دانشمندان دیگه هم تاییدش کردن ) 

و آقای محمد حسن راحتی زاده ی مشکانی فقیه و محقق تحقافات گسترده ای کرده ،،، و گفته محاسبه ی ابجدی را انجام دهید تا بعدا دردسر طلاق  "و فوت یکی از همسران "نکسید 

[QUOTE=333652525] 😂😐 من اعتقاد  اینم مثل جاذبه ی زمینه ( جاذبه ی زمین در قرن ۱۷ کشف شد = مثل ...

خب باید پیش یک ادم کار بلد باشه خیلیا خوب بلد نیستن و فقط میخوان پول بگیرن چون دیدم اطرافم اسمشون تغییر دادن تازه بدتر هم شدن شوهرشون فوت کرد و ...

[QUOTE=333652525] 😂😐 من اعتقاد  اینم مثل جاذبه ی زمینه ( جاذبه ی زمین در قرن ۱۷ کشف شد = مثل ...

شما در این زمینه کار میکنین؟

2706