2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منطقه سه ام

آخه هر شهر تعداد کسایی رو که می‌خوام متفاوتند حتی مثلا بوشهر ( خودم بوشهریم پارسال هم فرهنگیان شرکت کردم تجربی بودم متاسفانه قبول نشدم رتبه کم آوردم ) ظرفیت شهرستانی ها و جنسیت خیلییی تفاوت ایجاد میکرد خود شهر بوشهر فقط ۱ آموزش شیمی داشت و ۲ تا آموزش ابتدایی 

اما شهرستان خاش بیشتر بود تعداد ظرفیت  پسرا ۳ برابر دخترا بود 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
2742
آخه هر شهر تعداد کسایی رو که می‌خوام متفاوتند حتی مثلا بوشهر ( خودم بوشهریم پارسال هم فرهنگیان شرکت ...

مثلا با رتبه من شهر های دیگه میوردم . (شهر های ضعیفتر)

ان شاالله امسال قبول بشی  من پیشوام شهرستان تهران

ممنونم عزیزم همچنین شما . انشالله اون چیزی که میخوای قبول شی . عزیزم نمرت رو فقط سعی کن بالا نگه داری  درصدات هم توی رنج ۲۰ باشه فکر کنم بشه 

میتونی از تخمین ها و رتبه های قلم چی هم نگاه کنی 

2740

سلام عزیزم🌷 مزاحمتون شدم بگم 

من زبان رو از  پایه صفر  با زبان خیلی ساده تدریس میکنم با دوره و کتابی که خودم طراحی کردم عزیزم 

مایل بودین میتونید چند جلسه رایگان شرکت کنید و بعد تصمیم بگیرید

پرداخت هزینه پس از رضایت و به صورت قسطی هست

هر ۳ جلسه ۱۶۵ تومن

پیام بدید درخدمتم ⚘️

ایدی روبیکا   Mehri1365English

ایدی ایتا   Englishapieceofcake

آیدی  شاد   @englishapieceofcake

ایدی تلگرام  englishapieceofcake

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736