2737
2739
عنوان

بیایین کار زن عمومو بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1887 بازدید | 80 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم قبلا تو خونه مامانبزرگم میخواست با دخترعموم دعوام شه ولی نزدمش زدن خوب نیست ولی جواب توهینشو دادم بعدا زنعموم پاشده بود اومده بود هی به عموم بلند بلند میگفت توی دعوامون هرچی شده بود رفته بود به نامادریش گفته بود زن عموم اومده بود دعوا مثلا 

منم سرمو از گوشیم درنیاوردم تا رفتن

به نظرم نباید می‌زدیش، فقط در صورتی که کسی ما رو بزنه می‌تونیم در مقابل بزنیمش ولی اون فقط یه حرفی ز ...

اخه من دو سه بار سکوت کردم جلو خودمو گرفتم

این هییی ادامه داد

چی میگفتم یهتر بود؟قفل بودم همین به ذهنم رسید شما چی جوابشو میدادین

2740
بلانسبت شما😂♥️ اخه به این هر چقدرررر خوبی میکنیم برعکس بدی میکنه

میفهمم عزیز

خودم تجربه شو داشتم

آنقدر از عمو و زعمو خوردم که نگو

به همین خاطر هیچوقت دلم نمیخواست زنعمو بشم

اما روزگاره دیگه

هرموقع خواستی با یکی حرف بزنی رو من حساب کن...  
عمو خودش چیع ک بخواد ع ن هم داشته باشه😤

دقیقا😂عمو اگه عمو بود زنش همچین جراتی نداشت

البته بعد رفتن اونا بابام اومد دید حالم بده گفت چیشده بهش گفتم میخواست بره جرش بده😂ولی خب خانواده پدری داغونن

قبل این اتفاق هم من داییم فوت کرده همیشههههه خودش و دخترش میگن تو دایی نداری فوت کرده هر هر میخندید ...

خودشون بدبختن میخوان دیگرانو بکشن پایین حالا هرجور شده

حالا عمه من پشتمون حرف درمیاورد الکی به فامیل گفته بود زن داداشم که تازه عروس بود اونموقع شوهر دومش داداشمه دروغکی😐😐😐

همین دخترعموم که دعوامون شد نامزد کرده بودم گفته بود شوهرش پیرمرده به دروغ 😑

اخه من دو سه بار سکوت کردم جلو خودمو گرفتم این هییی ادامه داد چی میگفتم یهتر بود؟قفل بودم همین به ...

شما حق داری و زن‌عموت آدم گستاخیه ولی به هر حال می‌تونستی یتیم بودنشو تو روش نزنی. چون اون همچین کاری کرده و شما هم تکرارش کردی، اینجوری فرق شما با اون چیه؟

دختران شاد، زیباترین دختران هستند :)
اخه چیکار به خواهرم داره خیلی احترام میزارم بهش نمیفهمه ولی

بابا اینا کلا فامیل محسوب نمیشن ادم حسابش نکن

زنعموی بیشعور من حسادت مامانمو میکرد همه جا پشت سرش حرف میزد هرکی از مامانم تعریف میکرد می‌ترکید از حرص. ما هم یه سال رابطه نداشتیم باهاشون بعد یک سال تو مجلس ختم دیدمش همش میومد پیش من و مامانم به مامانم گفت چرا محلم نمیدی منم ب....سن مبارکمو برگردوندم سمتش 

بره بدرک خوبش کردی هرکی  گفت چرا بگو ازاین ب بعد حرف دهنشو نفهمه دوبرابرشو میبینه،زنیکه چلغوز ...

اره دقیقااااا

اخه عمه هام و بابام جرش میدن

من زدمش دیگه عمه ها هیچی نگفتن حیفففف بابام نبود حیف 

اخه مگه بچه طلاق بودن سرکوفت زدن داره💔

2706