2733
2739
عنوان

بچها نظرتون چیه

97 بازدید | 9 پست

من با یکی هستم که اون ۱۷ سالش منم همون۱۷ بعد اون خانوادش گیرن:) یعنی با هزار بدبختی از ی گوشی دیگ پیام میده من بحثم سر این بود۱۹ سالگی بیاد خواستگاری اون میگه ۲۳ نهایتا من نمی‌تونمگف منتظرم نباش من ب پات می‌سوزم فلان.... اگر هم ازدواج کردی کادو عروسیت سعی میکنم بدم اون ترک زنجان من مشهد بنظرتون چیکار کنم چی بگم الان پیامامون کپی میکنم

رشتهــ تجربی:) ♡ دعا کن جراح قلب بشم خدایا شکرت کمکم کردی 😭😔 بازم خدایا شکرت برام دعا کن موفق باشم دعا کن قلبم خوب بشه🥲✨🩷دعا کن اونی قلبم شکست تقاص پس بده🖤هعی تویی که ادعات میشدبیا تو حال خرابم یه انقلابی کن🖤اونقدر قوی باش ‏که بتونی رها کنی، ‏و اونقدر صبور باش ‏تا بتونی منتظر رسیدن چیزی باشی که لایقشی ..از قلبت ک بگذری با مغزت میگیری نتیجه!🙃
الان تو ۱۹ سالگی من واقعا هیچی ندارم گله من
10 فروردین 18:00
عزیزم من تورو باید کلی جا ببرم
کلی طلا و ... بخرم
خونه و ماشین و ....
من ک نگفتم پاشو بیا منو بگیر
پس چی
10 فروردین 18:01
تازشم تا ۲۲ سالگی صبر می‌کنیم من میگم تو بیا من واقعاً حداقل نامزد باشیم وگرنه ...
قبول ولی یه شرط داره
باید بری دانشگاه درست رو بخونی تا دیپلم نداریم
10 فروردین 18:02
قبول؟
سعیم می‌کنم
پس بهم قول دادیما

رشتهــ تجربی:) ♡ دعا کن جراح قلب بشم خدایا شکرت کمکم کردی 😭😔 بازم خدایا شکرت برام دعا کن موفق باشم دعا کن قلبم خوب بشه🥲✨🩷دعا کن اونی قلبم شکست تقاص پس بده🖤هعی تویی که ادعات میشدبیا تو حال خرابم یه انقلابی کن🖤اونقدر قوی باش ‏که بتونی رها کنی، ‏و اونقدر صبور باش ‏تا بتونی منتظر رسیدن چیزی باشی که لایقشی ..از قلبت ک بگذری با مغزت میگیری نتیجه!🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیدونم بخندم یا گریه کنم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
به نظرت ممکنه؟؟ اون بعد 20 سالگی کلا یه ادم دیگه میشه

نمدونم بخدا ما تو فامیلامون داشتیم پسره از۱۵ سالگی صبر کرد تا الان ۲۰ ازدواج کردن

جان جدت برو دنبال درست حاضرم همهههه چیمو بدم برگردم عقب درسمو بخونم

بابا شوهر هیچی نییییس

راه دوررر اونم

اونم‌کم سن

عقل داشته باش

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماییم ک بی هیچ سرانجام خوشیم
2738

تازه ۱۷ سالتههههه میخای چیکار طرفو 

ولش کن 

خانواده خیلیییی مهمه 

خیلییییییییی

خودشم اوکی باشه میبینی که خونوداش اوکی نیستن 

دست بردار 

ببین میدونم 

منم ۱۸ سالمه 

همین یکی دوسال پیش تو شرایط تو بودم ، ولی یه جوری یادم رفته و یه جوری خندم میگیره از حرکتای خودم که باورت نمیشه 

دلو بزن به دریا ولش کن بره 

بچسب به درست 

سلام عزیزم 

فک کنم بشناسی منو!

یهو تو لیست دوستا دیدمت اومدم این تاپیک 

امیدوارم حرفامو بپذیری 

تو میگی هردو ۱۷ سالمونه ،و اصلا تا حالا همو ندیدین،چرا باهاش همچین قراری میزاری،چرا باور میکنی،حرف پسر ۱۷ سالههه رو ،،داداش من ۱۷ سالشه ۵۰۰ تا دوست دختر داره ب همشونم قول ازدواج داده😐😂😂چون بچس نمیفهمه دنیا چیه 

اصلا چرا بش میگی بیا نامزد کنیم؟تو دختری باید طوری باشی ک پسرا التماس کنن باهات ۲ کلمه بحرفن،،ن اینکه خدت پیشنهاد بدی بیاد باهات نامزد کنه 

فقط قصدم کمک و راهنمایی بود چون واقعا نتونستم کامنت نزارم!+

حس میکنم عزت نفست خیییلی پایینه و خودتو در حد هر پسری میبینی،و چون خانوادت سخت گیره میگی فقط ازدواج کنم 

خاستی بیا با من راجب موضوع اعتماد و عزت نفس حرف بزنیم❤🚶‍♀️

عسیسم اصطلاحمه عسیسم...)شکست عشقی خوردی بیا با من بحرف مشاور شکست عشقیم من🥺😂💔