2737
2739

پارسال این موقع ها بودی میدیدمت مال خودم بودی اما الان ندارمت انگار تو یه قفس گیر افتادم هیچ جا هیچکس هیچی حالمو خوب نمبکنه جز خودت اخه بدون تو چطور زندگی رو دوس داشته باشم دلم تنگه بیقرارم میشه برگردی دوباره🙂

منم پارسال مث امشب با مامان و‌بابام و‌خواهرم رفتیم مراسم احیا بابام‌ با پسرم و خواهرزادم‌رفت سمت اقایون هرجمعه با پسرم میرفتن نماز جمعه غروب جمعه پسرم‌و‌میبرد حموم‌میگفت شما کثیف میشثرید بچه هارو‌ هیچوقت هیچوقت فکر نمیکردم‌امسال بدبخت میشم‌فکر‌نمیکردم‌بی معرفت بره کاش من‌میمردم‌ ولی اون‌لود خیلی بهش احتیاج داریم‌پشتمون خالی شده تنها شدیم بی پناه شدیم اخ بمیرم 

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چن وقته رفته؟ 🥲

چن ماه بود ولی دیروز دیدمش مجدد اما برا آخرین بار. الان داغ دلم تازه شده یه حال خرابی دارم نمیدونم چطور وصف کنم آرزوی مرگ دارم تا آروم بشم 🥲

2728
منم. حالم همینه🥲😞منم چن روز پیش دیدمش دوباره داغ دلم تازه شد

تو هم دیدیش؟؟ هم دلتنگی قبل دیدنشون سخته هم دلتنگی بعد دیدنشون قفسه سینم قفل شده درد میکنه دیگه طاقت نبودنشو ندارم

2738
2706