2733
2739
عنوان

دوستان امشب میرم روضه 🌱💙

| مشاهده متن کامل بحث + 259 بازدید | 63 پست

عزیزمی گلم دعا کن برای اسم شخص مد نظر کاز خوب پیدا کنه به هم برسیم ❤️

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 

التماس دعا دارم عزیزدلم اسمم سمیه هست برای حاجت قلبیم و ازدواج دلخواهم لطفا دعا کن مرسی

الهی خودتم حاجت روا بشی

خدایا شکرت ❤️ مطمئن باش همون خدایی که یونس رو از دل ماهی نجات داد، خدای شما هم هست ، شما رو هم از غم و غصه نجات میده و دعایت را مستجاب میکنه❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چشم عزیزم ❤️

مرسی ب یادمی 

منم حال دلم خوش نیست زیاد دلتنگم

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 

زینب

التماس دعا

حاجت رواشی انشالله

لطفا برای ازدواج خوب و به زودی ام‌دعا کنید✨یا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی✨ 

الهم عجل لولیک الفرج

الهی که همه خونه دارشن

الهی که دامن همه سبز شه

الهی پدری شرمنده بچش نشه

الهی مادر بی بچه نشه

الهی بچه ای بی مادر نشه

الهی جوونا ازدواج کنن

الهی همه برن کربلا

الهی کسی بی کار نباشه

الهی امیدی نا امید نشه

الهی دلی شکسته نشه

الهی مریضا شفا بگیرن

الهی مریضای سرطانی و پروانه ای درد نکشن

الهی کنکوری ها قبول شن

الهی زیارت نصیب همه بشه

امین

لطفا به اسم کاربریم م دعا گنید

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2738

دوستان میشه لطفا دعا کنید خدا برام معجزه کنه🌷اگه تو نستید یه صلوات برا حاجتم بفرستید

اللهم عجل لولیک الفرج 

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

آوا ب مهدی برسم 

رشتهــ تجربی:) ♡ دعا کن جراح قلب بشم خدایا شکرت کمکم کردی 😭😔 بازم خدایا شکرت برام دعا کن موفق باشم دعا کن قلبم خوب بشه🥲✨🩷دعا کن اونی قلبم شکست تقاص پس بده🖤هعی تویی که ادعات میشدبیا تو حال خرابم یه انقلابی کن🖤اونقدر قوی باش ‏که بتونی رها کنی، ‏و اونقدر صبور باش ‏تا بتونی منتظر رسیدن چیزی باشی که لایقشی ..از قلبت ک بگذری با مغزت میگیری نتیجه!🙃
2706