2737
2739
عنوان

بیاین بگین چیکارکنم

84 بازدید | 16 پست

دوماه دیگ۱۷ سالم میشه ازبچگی رومن وپسرداییم اسم گذاشتن درواقع  من روعروس داییم میدونستن

تا اینکه چن وقته  فهمیدم نمیتونم قبولش کنم 

زود عصبی میشه و...

حالا داییمو زنداییم همش باهام خوش رفتاری میکنن باپدرم یواشکی حرف میزنن منم دخالتی نمیکنم تا وقتی که خواستگاری بیان وجواب منفی بدم

تقریبا یه ماهی میشه که خالمم ازم خواستگاری کرد وقتی مطمئن شد من پسرداییمو نمیخوام

دوبارجواب رد دادم گف پسرخالم نمیدونه میخوادباهاش حرف بزنه  ولی من متوجه شدم که اونم میدونه رفتاراش تغییرکرده ودوباره به نظرم مطرح میکنن 

حالا آبجیم اصرارمیکنه که جواب مثبت بده پسرخاله خوبه دیگه همچین خواستگاری پیدا نمیشه

حالا از شرایط خودم بگم مادرم  دوساله فوت شده 

پدرمم میخوادازدواج کنه  رشتم تجربیه دلم میخواد درس بخونم سنم بالاتربره تا ازدواج کنم 

هنوز به بلوغ فکری نرسیدم

شما میگین چیکارکنم

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟

پسرخالم ۱۱ سال ازم بزرگتره

میدونم جواب مثبت بدم  اختلاف بزرگی بین خانواده پیش میاد

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعا همه چیز بلوغ جنسی نیست ... چه آدمایین که دارن از وضعیتت سواستفاده میکنن .  نظر بابات چیه ...

واقعا همه به خاطره اینکه مامانم نیست 

چون ازواکنش مامانم میترسیدن

بابام کلا میگه نظرتو مهمه ولی میدونم باداییم خیلی جوره نمیدونم نظر اون چیه 

فعلا میگه درس بخون ولی میدونم که تحت تاثیرحرفای فامیل قرارمیگیره

پسر حالت موقعیتش چه طوریه؟ پدرت چی؟

کار داره ماشین داره تحصیلاتش دیپلمه اخلاق وظاهرش خوبه فقط اختلاف سنیمون زیاده وبه نظرم زوده واسه تصمیم گیری

از شخصیتت خوشم اومد خیلی😍

وایی مرسی❤😅

2738
واقعا همه به خاطره اینکه مامانم نیست  چون ازواکنش مامانم میترسیدن بابام کلا میگه نظرتو مهمه و ...

پس فعلا بچسب به بابات ، خیلی ناراحت شدم 🙁💔 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨

[QUOTE=333588646]روت کراش زدمممم😂[/QUOTEنه تروخودا فعلا دارم از رفتن به رابطه سمی واحساسی خودمو دور میکنم😂😂 تودیگه بیخیال ماشو🤣🤣

کار داره ماشین داره تحصیلاتش دیپلمه اخلاق وظاهرش خوبه فقط اختلاف سنیمون زیاده وبه نظرم زوده واسه تصم ...

چون بابات میخواد ازدواج کنه،به نظر میرسه اگه به پسر خالت جواب مثبت ندی،پسر عمت رو میندازه بهت

چون بابات میخواد ازدواج کنه،به نظر میرسه اگه به پسر خالت جواب مثبت ندی،پسر عمت رو میندازه بهت

اره خودمم به همین فکر میکنم نمیدونم چیکارکنم ای کاش اصن خواستگار نداشتم

2706