2737
2739
عنوان

بنظرتون رفتار شوهرم عادیه؟

145 بازدید | 6 پست

سلام عقدم با خانوادم میخوام برم سفر خونه ی خالم اینا بعد شوهرم نمیتونه بیاد مرخصی نداره نمیتونم پیشش بمونم چون زیر یه سقف نیستیم خودش گفت تو برو مشکلی ندارم فردا میخوام برم بهش گفتم شب میای خونمون گفت نه کمک داداشمم نمیام البته اینم بگم پریشب پیش هم بودیم اصلا هم نگفت تو بیا سفرمون حداقل یه هفته اونجاییم یعنی حاضر نیس بیاد منو ببینه خیلی ناراحتم پریشب هم به زور اومد چون ناراحت شدم اومد وگرنه نمیومد اینم بگم که چند ماهه دیر جواب پیامم و میده و کم بهم پیام میده با اینکه خودش میگفت عاشق پیام دادنم یبار سرفه کردم نفسم بالا نمیومد جوری که داشتم میمردم ولی براش مهم نبود میگفت چیشد اب بخور فلان بی حس بود اینم بگم که قبلا ازدواج کرده بوده و طرف بهش خیانت میکنه حس میکنم دیگه اعتماد و اینا نداره حتی بعضی وقتا به گذشتش فک میکنه یبار بهم گفت دیگه میخوام به خودم توجه و محبت کنم با ضربه ی که خوردم وقتی بهم بی توجهی میکنه خیلی ناراحت میشم من بخاطرش سفر و عقب انداختم که واسش تولد بگیرم ولی اون واسه یه خدافظی نمیاد پیشم:)😔 خوش اخلاقه ها ولی.. من خیلی زودرنجم ایا شوهر شمام اینجوریه و عادیه ؟

شوهر منم قبلا ازدواج کرده بوده دلیل نمیشه هرچی شد رو ب ازدواج قبلش ربط بدین 

۱۴سالگی عاشقش شدم و باهاش فرار کردم 🙃سخت بود خیلی سخت ولی الان خیلی شیرینه زندگی کنارش تو قشنگترین اتفاق زندگیمی $🫂❤️امضای قبلم رو پاک کردن 😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بنظرم شما بهش محبت کن شما از رفتاراش سرد نشو سرد برخورد نکن ک بینتون فاصله بیوفته براساس تجربه تلخش شاید واقعا براش سخته 

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
اخه منم توجه اینا میخوام وگرنه سرد میشم

نمیدونم حالا رفتار نامزد شمارو ولی شوهرمن کلا رفتارش اینطوری وقتی از هم دوریم کلا اصن یادش میره زنگ‌بزنهدخبرم‌و‌بگیره۹سال همینه فک‌کن باردارم چندوقت پیش اون سفر بود من‌درد داشتم رفتم بیمارستان بعد دیگه بستری نشدم اومدم خونه زنگ نزدم بهش تا فرداشبش اصن زنگ‌نزد ببینه من چی شدم بهش پیام دادم نگران نباش حالم خوبه زایمان نکردم😐😐کلا اخلاقش اینطوری تو خونه ک‌هستیم‌مهربون‌اخلاقش ولی وقتی دوریم اصن یادش میره من زنگ‌میزنم پیام میدم‌ دیگه عادت کردم 

با مامانش اینام همینه

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤