2737
2734
عنوان

بی بی چکم

96 بازدید | 12 پست

دو ساعت دیگ مهمون شام دارم

تو شوکم

کارام مونده برنجم جارو برقی 

بنظرتون مثبته  ی ساعت پیش زدم - 

همون موقع اینجوری شد

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مثبته مبارکه

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
یعنی احتمالش هست منفی باشه

نمیدونم اخه منم ی چند باری از ی مدل دیگ بی بی چکا استفاده کردم مثبت نشون میداد ولی بعد ازمایش دادم منفی بود از این بی بی چکا حالت برگه ای باریک که تو نمونه ادرار میزاری بنظرم اونا بدرد نمیخوره یکی تو خوبه میگم برای اطمینان آزمایش بده 

برای اینکه پسرم همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی 👶انشالله بحق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰🤱
نمیدونم اخه منم ی چند باری از ی مدل دیگ بی بی چکا استفاده کردم مثبت نشون میداد ولی بعد ازمایش دادم م ...

فردا ناشتا میزنم اگر دوباره دو خط شد میرم ازمایش

شما چند وقته منتظری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
فردا ناشتا میزنم اگر دوباره دو خط شد میرم ازمایش شما چند وقته منتظری

من دارم ولی نزدیک ۲ سال بود باردار نشدم البته ی سقطم داشتم 😔

برای اینکه پسرم همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی 👶انشالله بحق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰🤱
فردا ناشتا میزنم اگر دوباره دو خط شد میرم ازمایش شما چند وقته منتظری

مثبته عزیزم 🙂❤مبارکت باشه .

میشه واسه منم دعا کنی خدا بهم نی نی بده دوباره😓😔

"قوی ترین دارو همین قرص بودن دلمون به خداست🙂💙"  آگاه باشید که تنها با یاد خدا دلها آرام میگیرند"خدا  جونم شکرت خیلی دوستت دارم،🥰🌿💙.
مثبته عزیزم 🙂❤مبارکت باشه . میشه واسه منم دعا کنی خدا بهم نی نی بده دوباره😓😔

انشالله به حق همین شب عزیز شما و تمام منتظرا صاحب فرزند صالح بشن 

نمیدونم عزیزم مثبته یا ن اخه عصری زدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالله به حق همین شب عزیز شما و تمام منتظرا صاحب فرزند صالح بشن  نمیدونم عزیزم مثبته یا ن اخه ...

ان شاءالله🙂🥺❤

"قوی ترین دارو همین قرص بودن دلمون به خداست🙂💙"  آگاه باشید که تنها با یاد خدا دلها آرام میگیرند"خدا  جونم شکرت خیلی دوستت دارم،🥰🌿💙.