2737
2734

نه 

البته شوخي شوخي خريدما

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
چیه؟  خرید ۱۳ سفر !؟ یعنی چی🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

۱۳ صفر میری به نیتت خرید میکنی من نیت عروس شدنمه شال عقدمو گرفتم و آیینه و سفره 

خداروشکر به لطف خدا داره جواب میده

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی خریدی عزیزم

آیینه سفره شال عقدم

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

مامانمم چند روز پیش داشت میگفت

مگه الان صفر که داری سراغشو میگیری؟

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
2731
تاریخش کیه؟

نمیدونم گلم فک کنم بعد از محرم هستش

2738

وقتی این جور تایپیک ها رو میبینم قلبم می شکنه 

یکی شب قدر حاجت میگیره یکی ۱۳ صفر 

یکی فلان مراسمی 

من چرا تبن جوری شد قسمتم متنفرم ازت خدا 😭😭😭😭

تو بییخیال من شدی کاشکی منم میتونستم رهات کنم

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱

نگرفتم جوابی 

فکنم خرافاته

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
۱۳ صفر میری به نیتت خرید میکنی من نیت عروس شدنمه شال عقدمو گرفتم و آیینه و سفره  خداروشکر به ل ...

یعنی روز ۱۳ صفر میری خرید میکنی و نیت میکنی براش !

همین؟! 

جالب 

ایشالله که ی آدم خوب پیدا شه زود برات اینقدر ذوقش داری گلم

2706