2737
2734

من شوهرم هم پرستاره هم فیزیوتراپ تازه یادگرفته

دستگاهشو خریده 

از وقتی فامیل فهمیده هرکی یکجاش درد میکنه دایی ام دوبار اومد 

زن دایی دیگه ام میگ بیا خونه ما دستگاهم بیار

امروزم دخترخاله ام میگه ام شوهرم تا 12 سرکاره میگ اشکال نداره من همون  موقع میام 😒😐😐😐😐

شما بگین چیکار کنم شوهرم میگه جلسه ایی 500 تومان هی باید رایگان بزنم برا اینا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قدرت نه گفتن داشته باشید حتی اگه ناراحت بشن .. نباید اجازه بدین سواستفاده کنن که

مولانا میگه که :یک روز میرسه گلهایی که گفتی باز نمیشه، باز میشن..غمی که گفتی هرگز نمیره، میره...زمانی که گفتی نمیگذره، میگذره...زندگی یه رازه که …اول شکر، بعد صبر و در آخر باید باور کرد

واقعا برای منم پیش اومده 

اصلا آدم دور از جون گ خور میشه بگه یه هنری بلده 

ببخشید ديگه اینو گفتم

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
2740

رودرباسی رو از اول میزاشتید کنار و میگفتید هزینش فلان قد میشه. 

منو که میبینی، ساده قد نکشیدم. هزار بار خوردم زمین و بلند شدم. به خاک  افتادم و ذله شدم. آره من مُردم و دوباره زنده شدم. جوانه کردم و شکوفه زدم.آره من ساده قد نکشیدم.
2706