2737
2739
عنوان

بیاین یکجور رفتار کنیم انگار داریم میریم ی سفر خارجی عالی...🤣💙💦

| مشاهده متن کامل بحث + 1794 بازدید | 238 پست
زبانمم ضعیففف یاد ندارم چی نوشتی😆

من انگلیسی،روسی،ایتالیایی،المانی،ترکی،اسپانیایی،عربی،فارسی بلدممم😅💙

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از اونجا میخریم  اب البالو ببریم فک میکنن اسمشو نبره نمیذارن یهو ببریم با خودمون🤣

🤣🤣🤣ارههه

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔
اوکییی هزینه بقیش با سامان قدوس .این هزینه هارم سردار ازمون تقبل میکنه چون ایتالیاس،قدوس انگلستانه😂 ...

چ عالی هتل بعد مرکز خرید .راستی من استادیوم  هم میرم ی بازی از تیمهای انگلیس ببینم. 

Gün olur  şafaklanir karanliklar bin parçaya
2731
من انگلیسی،روسی،ایتالیایی،المانی،ترکی،اسپانیایی،عربی،فارسی بلدممم😅💙

ماشالله چشمم کف پات

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
هتل چیه دوس پسرم اهل ایتالیاس میریزیم ویلاشون استخرم دارن پول پاارتی میگیریم😎😂

عالییی جورش کن🤣🤣

چ عالی هتل بعد مرکز خرید .راستی من استادیوم  هم میرم ی بازی از تیمهای انگلیس ببینم.

منم دربیه رمو میخوام برم با انا ببینم🤣

ماشالله چشمم کف پات

نه جدی میگم 😅

2738
حواست باشه رفتیم ایتالیا رو پیتزا هاشون سس نریزی هااا

چرا

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
خیلی حساسن رو این کار ویدیو هاشونو یدم

جدییی

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

بچه ها بنظرتون جلوی ایتالیایی ها پاستارو بشکونم مجازاتم میکنن؟ توروخدا هوامو داشته باشید 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506
2706