2733
2734
عنوان

پسر دار شدن

79 بازدید | 6 پست

سلام.دوستان من ی دختر دارم دوست دارم بچه بعدم اگر خدا بخواد  پسر بشه.دکتر هم رفتم چیزی نگفت.ولی ی نفر بهم گفت ی آمپول دکتر از شهر دیگه بهم داده.بچم پسر شده..گفت اسمش نمی‌دونم کسی می دونه چ آمپولی هست؟

تقدیر💔

واقعا به اینکه این امپولو بزنی و بچت پسر بشه اعتقاد داری واقعا که نی نی سایت سایت عجیب قریبیست😑😵‍💫🙄🫨

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه عزیزم با آمپول اگه میشد ک مردم نمیرفتن ای وی اف کنن  

عزیزم این مطمعنم آمپول بش داده.سوادش کمه خودش نمی‌فهمه چی بوده.خودم فکر میکنم.امپول hcg بوده.گفتم شاید کسی تجربه داشته باشه بدونه

تقدیر💔
عزیزم این مطمعنم آمپول بش داده.سوادش کمه خودش نمی‌فهمه چی بوده.خودم فکر میکنم.امپول hcg بوده.گفتم شا ...

این آمپول برای آزاد سازی تخمک نه پسر دار شدن یکم مطالعه کن  ....عزیزم برا تعیین جنسیت مردم میرن ای وی اف خدا تومن خرج میکنن تازه اونم صد در صد نیس

این آمپول برای آزاد سازی تخمک نه پسر دار شدن یکم مطالعه کن  ....عزیزم برا تعیین جنسیت مردم میرن ...

من میتونم این آمپول برا چی هست ...اما ..ولش کن حالا از کسایی ک رفتن باید بپرسم

تقدیر💔