2737
2739
عنوان

موطلایی یا موی سیاه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 219 بازدید | 50 پست
هر دو قشنگی خودشو داره  به بعضیا مشکی خیلی میاد به بعضیام خرمایی قهوه ای بعضیام بلوند  ...

مرسی 

ولی برا خودم نه ،

همکلاسیم این کارو کرده بود

هی جز تو کسیو نیستم . آخه مگه دنیا یدونه از تو بیشتر داره ؟ تو با همه همه چیت فرق داره  باشی مگه آدم چیزی کم داره. هنو مثل بار اول میبینمت میره بالا ضربان قلبم. هنو میشم مات خندت .دوپامین ینی دستات لای دستم... :)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عه هوتی منم همینجور یه روز فیل ت ر مو بلوند انداختم شبیه این جادوگرا شده بودم😐😢😂

جادوگری می‌کردید،  تلپورت میشدید😂

هی جز تو کسیو نیستم . آخه مگه دنیا یدونه از تو بیشتر داره ؟ تو با همه همه چیت فرق داره  باشی مگه آدم چیزی کم داره. هنو مثل بار اول میبینمت میره بالا ضربان قلبم. هنو میشم مات خندت .دوپامین ینی دستات لای دستم... :)
2731
عه هوتی منم همینجور یه روز فیل ت ر مو بلوند انداختم شبیه این جادوگرا شده بودم😐😢😂

میخام موهای هوتی رو هم مشکی پر کلاغی کنم😂😂

دور از جون♥

منم یه بار طلایی کردم حالم بهم خورد😂😂

✖️درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد عاشق❤هوتن گیان❤می باشم
نه ،همکلاسیم کرده بود ولی قبلا با موی سیاه بنظرم خوشگل تر بود ، کلا قیافشو خراب کرد😂 شبیه جوجه ها ...

خیلی سمه از نظرم پسر بره موهاشو رنگ کنه دقیقا شبیه این جوجه رنگیایی که توی باز های هفتگی میفروشن شبیه اینا میشن

مخصوصا اگه گوشواره هم بندازن سم تر میشن😐😂

ولی خودشون فکر میکنن چه کراشایی هستن

پسر؟ قطعا سیاه

درسته ، طلایی به هیچ عنوان نمیاد😂

2740
خیلی سمه از نظرم پسر بره موهاشو رنگ کنه دقیقا شبیه این جوجه رنگیایی که توی باز های هفتگی میفروشن شبی ...

قبلنا با ما حرف می‌زد دیگه اصلا حرف نمیزنه،  خدای غرور شده الان 😂

مثل بهتاش😐😐😂😂

فقط پروفتون‌ ، حبیب لیسانسه ها کراش واقعیه

هوتی چه رنگی موهاش مگه مشکی نیست؟😂😂😂 قربونت😍😘 😂😂

هوتی توی یکی از تئاترهاش موهاشو بلوند طلایی کرده بود اتفاقا قشنگم شده بود بچم   

مشکیه موهاش میخوام بیشتر مشکی بشه خییییییللییییییی مشکی  

✖️درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد عاشق❤هوتن گیان❤می باشم
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز