2737
2734

خیر بد نیست

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

اره بده

چون سوارش میکنی

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ن چرا بد باشه

اما همیشگی نباشه

از هر ده بار ی بار دو بارشو تو بگو یا پیش قدم شو

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان‌شاءالله همه منتظرا بزودی مامان بشن❤️ این طعم و حسِ قشنگِ مثبت شدن بیبی چک و آزمایش رو بچشن🥹

نه بابا خیلیم خوبه😐ب شوهرم میگم دوس دارم بعضی وقتا من پیشقدم بشم اول😐👍🏻

یک تازه عروس بی تجربه ولی شاد و خوشحال  (متاهل و متعهد)    درخواست ندین قبول نمیکنم/  زندگی فقط صدسال اولش سخته خیلی ناراحت نباش😂 
اره بده چون سوارش میکنی

مگه اینکه تقصیر خودت باشه وگرنه هر غلطی کرد میاد میگه تو پیش قدم شو

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔
2738
2706