2737
2734
عنوان

امشب شب قدره

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چندسالت بود اجی

۲۱ 

ولی تو اقوام ما تو این سن چون قدیمی فکرن ۳تا بچه رو میارن 

ومن عملا ترشیده حساب میشدم  هیچ مجردی تو سن من نبود ومنم هیچ خواستگاری نداشتم 

هرچند میدونم این تفکر احمقانه هست اما هست خیلی هم هست 

صلوات ب نیت سلامتی من وخودت 
2731
چه انگیزه ای داشتی!!!😅😅😅 ۲۲ تا یاسین برای بقیه حاجت ها هم جوابه؟ مثلا بیماری؟ این ۲۲ تا رو از کج ...

🤣🤣🤣🤣🤣آره دیگه جواب میده خدا کنه امشب هم بتونم 

۲۱  ولی تو اقوام ما تو این سن چون قدیمی فکرن ۳تا بچه رو میارن  ومن عملا ترشیده حساب میشد ...

اره درکت میکنم منم امروز ۲۰ سالم شد دلم میخاد عروس بشم عزیزم میشه برام نیت کنی و هر عددی افتاد به دلت بگی اونقدر بخونم راستی بگو قبلشم چی بگم مرسی عزیزم

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
برا هر خواسته ای جوابه ؟🥲

آره گلم 

من چله گرفته بودم‌چله یاسین تو ماه رمصون ۲۲تا شو شب قدر خوندم 

دعا کن امشبم بتونم بخونم 

اون موقع انگیره ام قوی بود 

2738
اره درکت میکنم منم امروز ۲۰ سالم شد دلم میخاد عروس بشم عزیزم میشه برام نیت کنی و هر عددی افتاد به دل ...

ببین چله بگیر تا پایان ماه رمصون تموم کن بعد سعی کن تعداد زیادشو شب های قدر بخونی ولی تا ته ماه رمضون تموم میشه واقعا جواب میده 

الهی ک قسمتت یک جوان خوب 

آره گلم  من چله گرفته بودم‌چله یاسین تو ماه رمصون ۲۲تا شو شب قدر خوندم  دعا کن امشبم بتو ...

وای من می‌خوام مستقل شم شروع کردم کارمو می‌خوام راه بیفته کم کم پیشرفت کنم کاش جواب بده 🥲🥲 ایشالا خدا بهمون قدرتشو بده امشب بخونیم 

می‌گم من واسه بیماری بخونم، نکنه ازدواج کنم؟؟؟!!!  صرفا که واسه ازدواج نیس؟؟ مثل دارو؟ داروی ا ...

ن عزیزم برای همه چی هست 

چله بگیر تا پایان ماه رمضون سعی کن تموم کنی مطمعنم جواب میده تعداد بیشتر شو تو شبای قدر هرچندنا تونستی بخون 

۲رکعت نماز که هر رکعتش ۱حمد و ۱۰۰توحید داره

۲۲بار سوره قدر

۲۲آیه الکرسی

جوشن کبیر 

دعا کردن برای دیگران

بعداز نماز مغرب و عشا بخونیید 

به نیت غفران گناهان و تشکر از نعمتهای خدا

ببین چله بگیر تا پایان ماه رمصون تموم کن بعد سعی کن تعداد زیادشو شب های قدر بخونی ولی تا ته ماه رمضو ...

مرسی عزیزم خیر ببینی دلت شاد

درست نصبش کردم؟

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
2706