2737
2739

ممکنه؟ یا علامت اصلیش اینه؟

لطفا جز در مواردی که توی پست ها هماهنگ میکنیم درخواست دوستی نفرستید. اعصابم خورد میشه درخواست دوستی آقایون سایت رو میبینم.

اره من همینطوری بودم..پریودی بدون تخمک گزاری

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

بله من اینطوری بودم و خیلی اتفاقی متوجه شدم تنبلی تخمدان دارم،بعدش ترسیدم مثل جاریم که بنده خدا سالهااااااااست تنبلی داره و بچه دار نمیشه منم اینجوری بشم،البته من یه پگبچه دارشتم ،بعددیگه جلوگیری نداشتم گفتن شاید سالها منم بچه دار نشم دیگه چرا خودمو اذیت کنم هر موقع شد،شد

و در یه اتفاق خیلی عحیب ماه بعدش پریودم عقب افتاد وووووووو بله الان یه دختر خوشکل تپل مپل هم دارم