2733
2739
عنوان

کاشان 😍

62 بازدید | 2 پست

سلام وقت همگی بخیر♥️

با آرزوی قبولی طاعات وعبادات وتبریک سال نو🥳

ضمن آرزوی سفری خوش  و بی خطر خانه ی مسافر کاشان  پاسخگوی ۲۴ ساعته ی شما عزیزان و آماده ی سرویس دهی به همه ی هموطنان عزیز میباشد

لطفا جهت رزو باشماره ۰۹۹۲۹۸۸۵۴۰۲ تماس حاصل فرمائید

#کاشان

#سوئیت

#منزل

✅‌   پارکینگ دار

✅‌   راه مستقل

✅   مرکز شهر

✅   مبله

🔴🔴مدرک محرمیت الزامی میباشد🔴

کاشان باید از شمالی ها یلد بگیره مدرک نخواد 😆🤔

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.