2737
2739
عنوان

سوپری بهم گفت بچه😂

158 بازدید | 9 پست

البته من ۱۶ سالمه ولی همه میگن قیافت شبیه ۱۲ ۱۳ ساله هاس

یهو به مشتری گفت بذار کار این بچه رو را بندازم😂

شما بودید جای من چه فحشی میدادین؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

چرا ناراحت میشید؟ 

بچه بودن خیلی خوبه

پاک معصوم ناز

دوست داشتنی

حالا شما 16 ساله اید

به بچه ها هم ک بچه بگی ناراحت میشه 4سالشه میگه بچه نیستم

مگه بچه گفتن توهینه؟ 

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری
2740
من حتی مشتری 30 ساله هم میاد بهش میگم بچه

😐😐😐😐

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.