2733
2734

خودم علاقه دارم کارم تکراری نباشه 

و جایگاه خوبی توی جامعه داشته باشم

تعداد رای : 15
نظرسنجی
فرهنگیان دبیری زیست
1
6%
فیزیوتراپی
14
93%
فرهنگیان دبیری شیمی
0
0%

عزیزم شما دبیر هر درسی باشی درامدت هیچ تفاوتی نداره

بعدم دبیری، یه کار روتین و تکراریه

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین فیزیوتراپی درامدش بیشتره صد در صد ولی اگه دبیر بشی و حرفه ای بشی میتونی روزی یه شاگر خصوصی قبول کنی جلسه ی تومن درامد از فیزیوتراپم بیشتر میشه

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست خودمو خواهرم هست بعضی وقتا تاپیک میزنه اونم 
2731

بدون‌شک فیزیو

من همسرم رادیولوژیه

یبار ازش پرسیدم گفت برگردم عقب میخونم برا فیزیوتراپی

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 

ببین فیزیو عالیه اما باید حرفه ای بشی یک 

دو باید پشتوانه قوی داشته باشی برای تاسیس مطب مگرنه من جایی میرفتم جلسه ۷۰۰ بخدا میدادم مطبش شلوووووغ دستگاه ها پیشرفته بعد به خانومی اونجا هم میکرد ولی گفت من ندارم که بخوام همچین چیزی تاسیس کنم و فک کنم با حقوق ۱۵تومن کار میکرد

2738
از لحاظ درسش گفتم زیست و شیمی خیلی تدریسشون فرق داره

:/

ممنون که داری یادم میدی

خودم دبیر شیمی فرهنگیان بودم.. دو ماه پیش انصراف دادم

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️
:/ ممنون که داری یادم میدی خودم دبیر شیمی فرهنگیان بودم.. دو ماه پیش انصراف دادم

ان شالله موفق باشی منم همین الان تجربه دبیری زبان رو توی موسسات خصوصی دارم

شما که تجربه شو داری چرا انصراف دادی؟   یعنی مشکلش چی بوده شیمی

ان شالله موفق باشی منم همین الان تجربه دبیری زبان رو توی موسسات خصوصی دارم شما که تجربه شو داری چرا ...

مشکل از شیمی نبود

دانشگاه فرهنگیان خیلی سطح پایین بود

حقوق کم .. امکانات کم.. حتی جایگاه اجتماعی پایین نسبت به تلاشی که کرده بودم

تصمیم گرفتم انصراف بدم و برای پزشکی یا رشته های توانبخشی کنکور بدم

مشکل از شیمی نبود دانشگاه فرهنگیان خیلی سطح پایین بود حقوق کم .. امکانات کم.. حتی جایگاه اجتماعی پ ...

معمولا دفعه دوم کنکور دادن نتیجه اش خیلی جهشیه و بهتر میشه

امیدوارم همونی که میخوای قبول شی

مشکل از شیمی نبود دانشگاه فرهنگیان خیلی سطح پایین بود حقوق کم .. امکانات کم.. حتی جایگاه اجتماعی پ ...

اشتباه کردی 

پزشکی نرو تلاشتو بیشتر کن دندون برو

دارو هم دلالی شده خیلی سخت و طاقت فرساهست علاوه بر تاسیس داروخونه باید پورسانت و زهرمار بدی 

البته هرجور خودت صلاح میدونی

معمولا دفعه دوم کنکور دادن نتیجه اش خیلی جهشیه و بهتر میشه امیدوارم همونی که میخوای قبول شی

ممنون عزیزم همچنین

2706