2733
2739

اولی

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| |•هر عقیده‌ای صرفا عقیده‌ی مذهبی نیست، پس باتوجه به برداشت شخصی‌ای که از امضام می‌کنی الکی گزارش نزن دوستِ عزیز چون منظور من عقاید مذهبی نیست•|

قیمتاشم بگو

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
واقعا  خب کلاسیک توهمین دوتاسبکه دیگه

خب تو به مد اینا فک نکن به اینکه قشنگ باشه و به خونت بیاد فک کن 

برای اینکه پسرم همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی 👶انشالله بحق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰🤱
خب تو به مد اینا فک نکن به اینکه قشنگ باشه و به خونت بیاد فک کن  

یعنی میگی اولی زشته ؟

فعلا کنسول و میز تی ویم،رنگ فندقی و مدل کلاسیکه 

اگه خدا بخواد میخوام بقیه چیزا رو هم عوض کنم 

مدل قشنگ کلاسیک که مد نظرته لطفا برام بفرس

اولی ۴۴ دومی ۶۵

اولی خیلی نازه

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
یعنی میگی اولی زشته ؟ فعلا کنسول و میز تی ویم،رنگ فندقی و مدل کلاسیکه  اگه خدا بخواد میخوام ب ...

بله خوب نیس ولی سلیقه ها متفاوته شاید تو اینو دوس داری من فقط نظرمو گفتم 

برای اینکه پسرم همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی 👶انشالله بحق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰🤱
2706