2733
2734
عنوان

ازشوهرم متنفرم

293 بازدید | 30 پست

همیشه بهم میگ دوسم داره و اینا 

امروز خونه مامانم بودم گفتم پوستم خشک شه 

مامانم گف از بس ارایش میکنی (بااینکه بش گفتم شوهرم دکتر نمیبره)

منم با لحن نسبتا بدی گفتم من خیلی وقته ارایش نمیکنم

تمام بدنم یه ۶ماهی میشه پوسته پوسته میشه صورتم اگزما بالای لبام سفیدک میزنن

دستامم الان درد شدید و خارش گرفتن اگزما شدید نمیتونم حتی حموم برم اب بشون بخوره انگار اسیدریختم

مامانم ک از اتاق رف بیرون شوهرم توپید

این چه طرز حرف زدنه

بش گفتم درد دارم نگا دستامو چی شدن پرتاولن

میگ مشکل خودته 

قلبم شکست

خدمت خانمایی ک میگن کار کن

من حقوقم ماهی۵ ملیونه که۴ملیون دارم باش اقصاد میدم برا وسایل خونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب حالا ک حقوق داری اما نمیتونی بری دکتر نشان از بی عرضگی خودته....

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
2728
2740
این حرفو نزن قسط داره 

قسط مهمتره یا خودش..4تومن قسط میده 1تومن دیگش چی..ب شوهرت بگو حالا ک من قسطا میدم پس پول دکترمو بده....نداد 

پس قسطا نده...

یعنی جون ادمیزاد مهمتره یا قسط و پول

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

امم من فقط میتونم یه پیشنهاد بدم اونم اینه که 

چله شهدا بگیر یا نماز شب بخون 

امیدوارم هرچه زودتر بیماریت خوب بشه🙂

روزیکه همه ی نماز قضاهامو بخونم و دیه نمازی به گردنم نباشه،اون روز عید منه🚶‍♀️
2706