2733
2734
عنوان

رشته فیزیوتراپی دانشگاه ایران

128 بازدید | 23 پست

سلام من یازدهمم. تجربی

تراز قلم چیم ۵۵۰۰ این حدوداس

به نظرتون رشته قیزیو تراپیپخوبی از نظر درآمد و ... آینده داشتن

من خیلی برای آینده ام نگرانم فکر میکنم برای دخترا مناسب نباشه چون ظاهرا با ماساژ و اینجور چیزا سرکار داره :(

تیزهوشانی هم هستم چشم کل خانواده به منه!!!!

بزرگترین اشتباه، فکر کردن به رشته و دانشگاهه

الان باید همه تمرکزت رو روی رتبه خوب بزاری

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️
بزرگترین اشتباه، فکر کردن به رشته و دانشگاهه الان باید همه تمرکزت رو روی رتبه خوب بزاری

آخه باید بدونم دارم چیکار میکنم....

همینجوری هم بی انگیزه ام نمیدونم برای چی دارم درس میخونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه باید بدونم دارم چیکار میکنم.... همینجوری هم بی انگیزه ام نمیدونم برای چی دارم درس میخونم

برای شغل و جایگاه اجتماعی خوب داری درس میخونی

داری برای خودت درس میخونی

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️
2731
بزرگترین اشتباه، فکر کردن به رشته و دانشگاهه الان باید همه تمرکزت رو روی رتبه خوب بزاری

مثل این میمونه که مقصد رو مشخص نکنی ولی با تمام توان گاز بدی😐

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼
دقیقا پس باید درباره چیزی که میخوام شناخت داشته باشم نه اینکه پس فردا سرخورده بشم

عزیزم آفرین هدفتو اچل مشخص کن و بعد با برنامه ریزی تلاش کن

به حرف اون کاربر هم اهمیت نده بنده‌خدا اصلا نمیدونه هدفگذاری چیه فقط روی تلاش‌کردن!!! تاکید داره😶

2738
مثل این میمونه که مقصد رو مشخص نکنی ولی با تمام توان گاز بدی😐

اگه بگی فلان رشته و فلان دانشگاه، دیگه از فردای جای اینکه همه تمرکزت رو درس باشه، هی میگی نکنه برم این رشته فامیل اینجوری بگن..نکنه بازار کارش فلان باشه.. نکنه درامدش اونجور باشه.. و.... هزارتا فکر دیگه

تجربه کردم که میگم

بعدم تمام رشته ها در گرو این هستن که شما رتبه خوبی داشته باشی.. پس فعلا باید هدف این باشه که رتبه خوب بشه.. انتخاب رشته هم به وقتش

پس گاز دادنمون همچین هم بی مقصد نیست.. مقصد الان رتبه ست نه رشته

عزیزم آفرین هدفتو اچل مشخص کن و بعد با برنامه ریزی تلاش کن به حرف اون کاربر هم اهمیت نده بنده‌خد ...

درسته ولی خب هر کس روش خودشو داره

اما من اگه بی هدف کار کنم احساس پوچی میکنم مدلم اینطوره

عزیزم آفرین هدفتو اچل مشخص کن و بعد با برنامه ریزی تلاش کن به حرف اون کاربر هم اهمیت نده بنده‌خد ...

آره منکه دبیر شیمی فرهنگیان بودم و الانم دارم برای پزشکی کنکور میدم نمیدون هدفگذاری چیه

شما که درگیر شوهر و جاری هستی میدونی هدفگذاری چیه..

موفق باشی    

آره منکه دبیر شیمی فرهنگیان بودم و الانم دارم برای پزشکی کنکور میدم نمیدون هدفگذاری چیه شما که درگی ...

شما که فکرمیکنی تموم زندگی من خلاصه میشه در سه تا تاپیک؛ ازتون توقع شعور آنچنانی نمیره چنانچه مشاوره دادنتون هم شاهدی بر سطح فهمتونه.

آره منکه دبیر شیمی فرهنگیان بودم و الانم دارم برای پزشکی کنکور میدم نمیدون هدفگذاری چیه شما که درگی ...

شمام فعلا بخواب تا خواب عروسیتو ببینی

و دکتر شدی برگردی.🤣

شما که فکرمیکنی تموم زندگی من خلاصه میشه در سه تا تاپیک؛ ازتون توقع شعور آنچنانی نمیره چنانچه مشاوره ...

اول که ریپلای تونو جواب دادم فکر میکردم آدم با تربیت و البته با سوادی هستین

وگرنه وقت خودمو برای تایپ کردن هدر نمیدادم

هرچند باید از حرفاتون متوجه میشدم.. که به یه بچه یازدهمی بجای اینکه بگید درصد هاتو بالا ببر و رتبه تو خوب کن.. میگید دنبال رشته و دانشگاه باش

میشه فهمید تو این زمینه هیچ تجربه ای ندارید

موفق باشی

2706