2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیتونم بگم اینجا چیکار کردم ولی کنار اومدم باهاش 

چجوری یادم میدی من خیلی دلم گرفته قلبم داره کنده میشه میگم شاید دوستم نداشت اگ داشت اینکار نمکرد😭

🌳🌷☘️🌿🌷🌳
هیچ کس مجبور به هیچ کاری نیست، اینا همش بهانست برای خودفریبی ضمنا من با اسی بودم، ریپ نکن

بهانه چییه ... وقتی بی پدر و مادر باشی و کسی پشتت نباشه یا هزاااار دلیل دیگه مجبور میشی تحمل کنی ...

حالا چرا دعوا داری؟!

همونی که خیلی نایسه هستم😌
2740
بهانه چییه ... وقتی بی پدر و مادر باشی و کسی پشتت نباشه یا هزاااار دلیل دیگه مجبور میشی تحمل کنی ... ...

وایییی باز یکی پیدا شد چسبید به من، برو پی کارت بابا من با اسی صحبت میکنم تو کی این وسط گیر دادی به من؟

چجوری یادم میدی من خیلی دلم گرفته قلبم داره کنده میشه میگم شاید دوستم نداشت اگ داشت اینکار نمکرد😭

تا آخر عمرت که نمیتونی فراموش کنی اعتمادم نمیتونی داشته باشی کمرنگ تر میشه ولی فراموش نمیشه ببخش گلم رک گفتم چون حقیقت 

عزیزم مردا خیلی هاشون این کارو میکنن ازشون هم بپرسی جواب های مزخرف میدن دلیل خیانتدمردا بیشترشون ربطی به کمبودهای همسر خودشون ندارهواینقد دیدم طرف زنش هیچی کم نداره خانم خوشگل مهربون باز طرف رفته خیانت کرده یه جورایی ذاتشونه انگار حالا اکثرشون پاش بیفته زن خودشون رو انتخاب میکنن کمن کسایی که بذارن زن و بچه خودشونو و برن با اون جدیده بیشتر واسه خوش گذرونی و کم نیاوردن و از رو هوس و کنجکاوی و این چیزاس

وآسه شماهم خیانت کرده

بله کرد ولی جنسی نبود فقط تلفنی و درحد عکس بوده اونم با دخترخالش که قبلا خواستگارش بوده دخترخالشم یه بچه ۱ساله داشته.شوهر من خیلی زیااااد دوستم داشته و داره بهم ثابت کرده.بعداز خیانتش هم خودم متوجه شدم از روی ساده لوحیش بوده انگار دختره خیلی پاپیچش شده یه جورایی گولش زده.من بچه دارم دلمم خیلی بزرگه تونستم ببخشمش.درصورتیکه شوهرم بعدازون لتفاق خیلی تغییر کرد و بیشتر قدرمو دونست و بیشتر دوستم داره.اگه میدونی شوهرت با بخشش درست میشه تکرار نمیکنه و بااین گذشت شما ارزشت توی زندگی بیشتر میشه ببخش وگرنه یه فکر دیگه کن

نه عزیزم راهکار من یاد دادنی نیست امیدوارم بتونی فراموش کنی یا باهاش کنار بیای تا قلبت آروم بگیره ولی اینو بدون ۹۸ درصد مردها حذاقل یه بار و خیانت میکنن فکر نکن تو تنهایی

درخواست دوستی رد میکنم 
2706