2733
2734

من بعضا خیلی آدم معتقدی ام روزه نماز ام را که میتونم میخونم و مگیریم و خصوصا در این ماه و میدونم وقت که عبادت کنم چقدر به خدا نزدیک میشم 

امروز چند برنامه یی زندگی پس از زندگی رو تو یوتوب دیدم همشونو واقعی ان چی حسی خوبی داشتن چی بدی 

مخام کسی که بدترین اتفاق هارو بخاطرش دیدم ببخشم 

میدونم خدا برای این کارم ازم راضی خواهد بود 

اما میترسم که بعد این کار پیشمون بیشم؟؟ 

کسیایکه تجربه یی داشتین نظربدین 🙏🥺

پشیمون نمیشی

ارامش و رهایی وجودت رو میگیره و سبک‌میشی

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منکه نمیبخشم عمرا  کسی ک زندگیمو آتیش زدم بعث بی پدری بچم شد . امشب منتظرم شب شه فقط برم ب درگا ...

چی کار کرد یعنی؟ به عمد؟؟؟

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
2728
اره عمدی عمدی  خیلی زیاده توروخدا دعا کن حقمو بگیره خدا

دور از جون همسرتون فوت شدن؟؟

2738
چی شده خب عزیز  اما خدا قشنگتر انتقام مگیرع شک نکن

منظورم خود شوهرمه و کسایی ک باهاشون بهم خیانت کرد 

و اینکه ی قدم واسه خوب شدن زندگیمون ور نداشت و معتاد شد خیانتکار شد بیکار شد انگار کمر همت بسته بود هرچی کار بده بکنه تا زندگیمون بپاشه 😔  من اصلا مشکلی با طلاق ندارم  ولی بچم گناه داره یذره ب خودش نیومد 

واسه سلامتی امام زمانمون{ اللهم صل علی محمد و آل محمد فعجل فرجهم }
گفتم

😢😢😢😢😢😢 واقعا متاسفم 

ان شاالله بعد از این برات خیر پیش بیاد

من میفهمم چی کشیدی😭😭😭😭